ההקלטה מוכיחה: המטפלת ש"שכחה את ילדיה ברכב" הזעיקה מד"א

אתמול חולצו בכפר סבא שלושה פעוטות ממכונית נעולה בחום הנורא של אוגוסט, במצב של תשישות. אלא שהקלטות של שיחות טלפון שביצעה המטפלת, שנחשדה שהיא שכחה את התינוקות ברכב, מוכיחות שדווקא היא היא זו שהזעיקה את כוחות ההצלה - אחרי שהילדים ננעלו ברכב עם המפתחות. צפו בראיון עם המטפלת

שוב זה קורה - תינוקות נשכחים במכונית: שלושה פעוטות חולצו אמש ממכונית נעולה בחום הנורא של אוגוסט, במצב של תשישות קלה. החשד הראשוני נפל על המטפלת ש"שכחה את התינוקות ברכב", אבל הקלטות של שיחת הטלפון למד"א מוכיחות שדווקא הנהגת - היא זו שהזעיקה את כוחות ההצלה.

רק במזל נגמר המקרה הזה בלי נפגעים. המטפלת נעצרה בחשד שהזניחה אותם בחום הלוהט נעולים בתוך המכונית. אבל הגרסה שלה מראה תמונה אחרת לגמרי. "האוטו שלי ננעל, נורא נלחצתי אז התקשרתי ל-106 שיעזרו לי", היא מספרת.

"האוטו ננעל - אני בלחץ"

בהקלטות למוקד העירוני שומעים את בקשותיה של המטפלת. "אני צריכה קצת עזרה", נשמע קולה בהקלטות, "שמתי ילדים באוטו והמפתח בפנים", היא מסבירה למוקדנית של עיריית כפר סבא, וממשיכה: "האוטו ננעל בלי מזגן, אני בלחץ, איזה פחד בחום הזה. תגידי להם שיבואו מהר".

היום החוקרים מאמינים לגרסתה, אבל בינתיים היא מוחזקת במעצר. "לקחו אותי לחקירה כאילו אני עבריינית - למה הפכו אותי ל'אמא טאליבן'?", היא מתמרמרת.

"הכבאים הבחינו שהילדים מזיעים וראשה של אחת מהם היה שמוט, לכן הם החליטו לשבור את חלון הרכב", סיפרה אמש לחדשות 2 באינטרנט פקד אירית נפתלי, ראש משרד חקירות במשטרת כפר סבא. הילדים נמצאו במצב של תשישות קלה וטופלו במקום. 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

עוד בנושא:

התמונות: אם מצאה את בתה במכונית

פעוט נשכח במכונית - האם צעקה על מד"א