חשד: בן 14 התחזה לשוטר ואיים על עובדים זרים בסכין

שעמום החופש הגדול מוביל את הנוער שלנו לשיאים חדשים: נער מחדרה החליט להילחם בתופעת העובדים הזרים בעצמו, ולצורך כך התחפש לשוטר מג"ב. על פי החשד, דרש הצעיר לבוש המדים מעובדים זרים להציג דרכונים ואיים עליהם בסכין כשביקשו לפנות למשטרה. בחקירתו הכחיש הנער את החשדות וטען: כך אני אוהב להתלבש

הפחד של העובדים הזרים בנתניה מפני השלטונות בישראל הגיע אמנם לשיא בשבוע האחרון, אבל אפילו הם הרימו גבה לנוכח ה"שוטר" הצעיר שדרש מהם להזדהות ואף איים עליהם בסכין.

אמש עצרה המשטרה נער בן 14 מחדרה, שעל פי החשד הטריד קבוצת עובדים זרים מהודו במרכז נתניה. לטענת העובדים פנה אליהם הצעיר ודרש מהם להציג בפניו דרכונים כשהוא לבוש במדי צבא ומצויד בכומתה ובסמל של מג"ב. כאשר ביקש אחד מהם להתקשר למשטרה, שלף על פי החשד הנער סכין ואיים לפגוע בהם. המתלוננים החלו להתעמת עם ה"שוטר" - וזה נמלט מהמקום. 

שוטרי סיור מתחנת נתניה הצליחו לאתר את הצעיר, ולאחר שאחד הקורבנות זיהה אותו הוא נעצר כשעל גופו הסכין והכומתה. בחקירתו הכחיש הנער את החשדות וטען כי הותקף על ידי העובדים ולכן נאלץ לשלוף את סכינו.

"הוא סיפר כי מצא את הכומתה באוטובוס ושרכש את המדים בחנות", ציין פקד אהרון רנד, קצין הנוער בתחנת נתניה. "הוא הוסיף כי זו הדרך בה הוא אוהב להתלבש". בתום החקירה הוא נשלח למעצר בית ממושך בתנאים מגבילים. 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק