כפר סבא: 3 תינוקות נשכחו נעולים במכונית

אזרחים שחלפו ברחוב בעיר הבחינו בתינוקות מזיעים בתוך המכונית. כוחות החילוץ ניפצו את החלונות וחילצו את השלושה במצב של תשישות. תושבת העיר בת 35, אמו של אחת מהם, נחקרה בחשד להזנחת חסרי ישע

למרות ריבוי המקרים, נדמה שההורים לא לומדים לקח: שלושה תינוקות בני שישה עד שמונה חודשים חולצו הערב ממכונית שחנתה ברחוב המייסדים בכפר סבא.

עוברי אורח שהבחינו בתינוקות ניסו לחלצם, אך מצאו שהמכונית נעולה. הם הזעיקו למקום כוחות משטרה וכיבוי אש שניפצו את החלונות ופרצו למכונית. מפתח המכונית נשאר בתוכה, מה שמעלה את ההשערה שהאישה נתקעה מחוצה לה בלי יכולת לפתוח את הדלת.

"הכבאים הבחינו שהילדים מזיעים וראשה של אחת מהם היה שמוט, לכן הם החליטו לשבור את חלון הרכב", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט פקד אירית נפתלי, ראש משרד חקירות במשטרת כפר סבא. הילדים נמצאו במצב של תשישות קלה וטופלו במקום.

נשכחו במכונית. אילוסטרציה (חדשות 2)
זמן קצר לאחר מכן הגיעה למקום תושבת כפר סבא בת 35 שטענה שהמכונית שייכת לה. השוטרים עיכבו אותה לחקירה בחשד להזנחת חסרי ישע. בתשאול קצר התברר כי אחד מהתינוקות היא בתה ושני התינוקות האחרים הושארו אצלה להשגחה. "היא לא משתפת פעולה עם החוקרים ואנחנו עדיין מנסים להבין מה גרם לה להשאיר את הילדים", הוסיפה פקד נפתלי. 

לפני כשבועיים הגיע תושב נצרת לבית החולים בעיר לצורך בדיקה והשאיר את בנו במכונית בחום של 37 מעלות. עוברת אורח שחלפה במקום הזעיקה את המאבטחים והם חילצו אותו במצב של תשישות. רק לאחר חיפושים בין מסדרונות בית החולים נמצא האב שהסביר: "נכנסתי רק לכמה דקות".  

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

עוד בנושא:

התמונות: אם מצאה את בתה במכונית

פעוט נשכח במכונית - האם צעקה על מד"א