חשד: הפצוע בתאונה שדד 200 שקל מהנהגת שפגעה בו

כך הובילה אזרחות טובה לשוד מיותר: בני זוג שפגעו באדם לאחר שזינק לכביש ונפצע באורח קל ביקשו לפנות אותו לקבלת טיפול רפואי. באמצע הנסיעה ביקש מהם לעצור, יצא מהרכב וחזר עם סכין. באיומים שדד מהם 200 שקלים - שאותרו לאחר מכן בביתו עם הסכין

החשוד בהארכת מעצרו, היום (חדשות 2)

בדרך כלל לוקח זמן רב לקבל כספי פיצויים מהביטוח, אבל לצעיר שנעצר הלילה כנראה לא הייתה סבלנות לחכות. הוא נעצר בחשד ששדד מהנהגת שפגעה בו ובבן זוגה 200 שקלים.

ברחוב כצנלסון בהרצליה, סמוך לשעה 2:00 בלילה, פגעה נהגת מכונית באדם שקפץ לכביש. הוא נפצע באורח קל. כאשר הציעה הנהגת לפנותו לבית החולים - סירב והצדיק זאת בכך שהרכב צפוף וכי אין לו מקום לשבת.

כשלבסוף נעתר לבקשתם, הוא ביקש מבני הזוג להורידו במקום מסוים שבו מאוחר יותר התברר כי הטמין סכין. עובדה זו מצביעה על האפשרות שכל האירוע תוכנן מראש. כשירד הצעיר מהמכונית הוא חזר עם הסכין.

"בשיחת טלפון אחת אני יכול לגמור אתכם"

"אני אגמור אתכם", אמר לזוג. "בשיחת טלפון אחת אני יכול לגמור אתכם". בשלב זה יצא בן הזוג, בן 24, מהמכונית וניהל ויכוח עם הצעיר שזה עתה ירד ממכוניתו. הצעיר נפנף בסכין מולו ושדד מבני הזוג 200 שקלים.

חוקרי משטרת גלילות איתרו מאוחר יותר את החשוד בביתו בהרצליה, ומצאו את סכום הכסף ואת הסכין. הוא כופר בהאשמות נגדו והיום האריך בית המשפט השלום בתל אביב את מעצרו ב-24 שעות.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק