נעצר חשוד שלישי במעורבות בירי לעבר פליקס חלפון

החשוד האחרון הוא תושב ת"א בן 21. לטענת המשטרה, הצליחו לקשור אותו לאירוע בו נפצע שחקן העבר בינוני. החשוד מצטרף למעצרם של שני אחים מת"א שחשודים בביצוע הירי

פליקס חלפון בביה"ח, אתמול (חדשות 2)

פליקס חלפון אולי לא זוכר מי ירה בו, אבל במשטרה מתחילים להכיר את החשודים היטב. אמש נעצר חשוד שלישי במעורבות בירי לעבר שחקן העבר ביום חמישי האחרון.

החשוד השלישי הוא צעיר תושב תל אביב בן 21. במשטרה קשרו אותו לתקרית בה נפצע חלפון בינוני. מחר בבוקר הוא יובא לדיון להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

העצור החדש מצטרף לשני החשודים הנוספים שנעצרו אחרי הירי. מדובר בשני אחים מתל אביב, בני 33 ו-20. הם נעצרו אך פרטי זהותם נאסרו לפרסום. על פי החשד האח המבוגר רכב על אופנוע וירה בחלפון, ואילו האח הצעיר סייע לו.

חלפון: לא זוכר כלום

במוצאי שבת פרסמנו ריאיון בלעדי עם חלפון ממיטתו בבית החולים איכילוב. "אני לא זוכר כלום מהאירוע", אמר חלפון. "כשהגעתי לבית חולים הרופאה אמרה לי שירו בי. הייתי המום".

חלפון סיפר את מה שהוא כן זוכר מאותו ערב. "אני זוכר שהייתי בבר, שתיתי, דיברתי עם שתי בחורות, ומאז אני לא זוכר כלום", אמר. "אני לא זוכר שרבתי עם אנשים. אמרו לי שרבתי איתם ושהם חיכו לי בחוץ וקפצו עליי. אני לא זוכר. אני לא מבין לאיזה רמה הגענו. אסור לנו לצאת לבלות? העיקר שאני בריא ושלם".

לשחקן העבר היה חשוב להדגיש כי הוא לא הסתבך עם גורמים פליליים. "אני לא הולך עם עבריינים ואין לי סכסוך עם אף אחד", אמר. "חשוב לי להפריך את כל השמועות".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

ניסיון לחסל את חלפון - סיקור מיוחד

פליקס חלפון נפצע קשה מירי בת"א

תיעוד מיוחד: הרגעים שאחרי הירי

תיעוד: חלפון שעות לפני שנורה בת"א