חשד: 2 גברים תקפו מינית בת 11 בחוף הים

אזרחים ששהו אמש בחוף הים ביפו הבחינו בשני גברים מבצעים לאור יום מעשים מגונים בילדה בת 11, והזעיקו את המשטרה. השוטרים שהגיעו למקום גילו כי אחד הגברים הוא קרוב משפחתה של הילדה. שני החשודים יובאו להארכת מעצרם

חוף הים, ארכיון (חדשות 2)

מעשים מגונים בחוף הים: שני גברים בשנות ה-50 לחייהם נעצרו אמש בחשד שביצעו מעשים מגונים בילדה בת 11, בחוף גבעת העלייה בעיר יפו.

השניים נעצרו לאחר שעוברי אורח הבחינו בנעשה, סמוך לשעה 19:00 בערב, והזעיקו את המשטרה. כששוטרי הסיור של משטרת תל אביב הגיעו לחוף, התברר להם שאחד הגברים הוא קרוב משפחתה של הילדה והגבר השני הוא חברו.

השניים נחקרו במהלך הלילה והיום יובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

רס"ר במשטרה חשוד באינוס חיילות בשירות סדיר

סגן מפקד יחידת הסיור במרחב איילון נעצר בשבוע שעבר בחשד לבעילה שלא בהסכמה ובמעשה מגונה בשתיים מפקודותיו, חיילות בשירות סדיר המשרתות במשטרה. על פי בקשת המעצר שהוגשה נגד רס"ר קורן, עולה כי העבירות לכאורה בוצעו לפני מספר חודשים בצעירות בנות 21 ו-19.

לפני מספר ימים, כך נכתב בבקשת המעצר, הגיעה אחת המתלוננות למפקד הישיר שלה וסיפרה לו שהוטרדה מינית באופן קבוע על ידי קורן, במה שכינתה המשטרה כ"מסכת הטרדות בלתי פוסקת". עוד סיפרה המתלוננת כי חברתה ליחידה הוטרדה על ידו. כאשר נחקרה הצעירה השנייה עלה כי היא מאשימה את מפקדה באונס.

לטענת קורן, החקירה נפתחה בעקבות "קונספירציה המתנהלת נגדו", לאחר שפנה לקצין בכיר וביקש ממנו לפרק את יחידת החינוך, אליה משתייכות שתי החיילות. "הם הודיעו לו כבר אז שיתפרו לו תיק", הוסיפה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק