החשוד בדריסת הפעוטה מרמלה הסגיר עצמו למשטרה

לאחר מצוד משטרתי שנמשך ארבעה ימים, הסגיר עצמו למשטרה הבוקר החשוד בדריסתה והפקרתה למוות של הפעוטה מרמלה. החשוד הוא קרוב משפחתה של הפעוטה והוא אינו משתף פעולה עם החוקרים

החיים הסתיימו בגיל שנתיים. ארכיון (אלי משה)

לאחר מצוד שנמשך ארבעה ימים - החשוד בדריסתה והפקרתה למוות של הפעוטה מרמלה  הסגיר עצמו למשטרה.

החשוד בדריסה הוא בן מיעוטים בן 21 משכונת ג'ואריש שברמלה. הוא נחקר, נעצר ויובא בפני שופט להארכת מעצר בבית משפט בשלום ברמלה. במשטרת מחוז שפלה מציינים כי החשוד בחר בזכות השתיקה ואינו משתף פעולה עם חוקריו.

עוד עולה מהחקירה כי כפי שנחשד, החשוד בדריסה הוא אכן קרוב משפחתה של הפעוטה, אך מכיוון שהחשוד אינו מנדב פרטים, עדיין לא ברורות נסיבות האירוע החמור ומה השתלשלות האירועים המדוייקת שהביאה למות התינוקת.

החשד: תאונת דרכים, דריסה - והפקרה

האירוע התרחש ביום רביעי בשעות אחר הצהריים. עובדי תחנת עזרה ראשונה פרטית ברמלה מצאו פעוטה בת שנתיים, שהגיעה לשם על ידי שני אלמונים, שמיד נעלמו מהמקום. העובדים מיד הבינו שהפעוטה, שנראתה פצועה ובמצב לא טוב, ננטשה. הם מיהרו לפנות אותה לבית החולים אסף הרופא. הצוות הרפואי בבית החולים טיפל בפעוטה, אך מאמציהם לא הועילו ושעתיים מאוחר יותר היא מתה.

ככל שחלפו השעות התברר שככל הנראה נפגעה הפעוטה בתאונת דרכים. הממצאים בזירה ועדויות מהמקום אישרו זאת.

פרמדיק ערן, איתי שפירא, שטיפל בילדה בתחנת הטיפול ברמלה סיפר על האירוע המוזר. "הגיעו שני בחורים צעירים עם ילדה הסובלת מפגיעת ראש", אמר שפירא. "היו לה חבלות בפנים והיא הייתה ללא נשימה ודופק".

שפירא מספר כי רגעים לאחר שהכניסו זוג האלמונים את הילדה בדלתות המוקד, הם פשוט נעלמו. "הם פשוט הכניסו את הילדה ויצאו", אמר. "אנחנו מטפלים בהרבה מקרים, אבל מקרה זה חריג בנוף", שפירא התוודה. "לא הייתה בסביבה משפחה ולא הייתה לנו אינפורמציה. נופלת לך פתאום ילדה מהשמיים".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?