תיעוד מיוחד: רגעי הדרמה לאחר ניסיון החיסול של פליקס חלפון

מוסיף להיות בינוני ויציב מצבו של כדורגלן העבר, פליקס חלפון, שעבריינים ניסו לחסל-ביריות לפנות בוקר בתל-אביב. בית-המשפט האריך בצהריים את מעצרם של שני גברים, שחשודים במעורבות בירי, אך עדיין אסור לומר דבר על זהותם. לחדשות 2 הגיעו צילומים מיוחדים מהזירה המתעדים את רגעי הדרמה שאחרי ניסיון החיסול

לחדשות 2 הגיעו צילומים מיוחדים המתעדים את רגעי הדרמה שאחרי ניסיון החיסול של שחקן העבר פליקס חלפון מזירת ההתנקשות. בית משפט השלום בתל-אביב האריך בעשרה ימים את מעצרם של שני החשודים שנעצרו הבוקר בחשד למעורבות בתקרית הירי בכדורגלן העבר בלילה בתל אביב.

העצורים הם שני אחים מתל אביב, בני 33 ו -20. לפי החשד, האח המבוגר רכב על אופנוע וירה בחלפון והצעיר סייע לו. כוחות משטרה שהגיעו למקום הארוע ברחוב הרכבת מצאו את השחקן ברוי בבטנו וברגלו. הוא פונה לבית החולים איכילוב - שם נותח.

מצבו מוגדר קשה אך יציב. בשנים האחרונות עלה שמו של חלפון בכמה הקשרים פליליים. והוא אף ריצה עונש מאסר על ניסיון הברחת סמים. בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על פרטי החשודים ותמונותיהם והרקע למעשה נבדק. דיווח נרחב ותמונות בלעדיות מזירת הארוע נביא הערב במהדורת "אולפן שישי" בשעה 20:00.

תיעוד: פליקס חלפון - שעות לפני שנורה בת"א

כדורגלן העבר תועד אתמול בערב נהנה ממשחק הכדורגל של מכבי נתניה בליגה האירופית, שעות מספר לפני שנורה ונפצע קשה מחוץ למועדון ברחוב הרכבת בתל אביב. חלפון, שהגיע לצפות במשחק באיצטדיון "בלומפילד", נתפס לכמה שניות במצלמות ערוץ הספורט, כשהוא מתבדח עם השחקן אקי אבני, שישב לצידו. דבר לא העיד על מה שאירע לו שעות לאחר מכן.

הלילה נפצע חלפון קשה, בתקרית ירי ברחוב הרכבת בתל אביב. כוחות משטרה שהגיעו למקום מצאו את השחקן כשהוא ירוי בבטנו מספר פעמים. צוות מד"א מרחב דן שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים איכילוב - שם דווח כי מצבו התייצב.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר. במשטרה התקבל דיווח על ירי שהתבצע בסמוך למועדון "ארנה" שברחוב הרכבת בדרום תל אביב. השוטרים וצוותי ההצלה שהגיעו למקום מצאו אותו מוטל על הכביש, פצוע ומדמם.

בשנים האחרונות עלה שמו של חלפון יותר בהקשר הפלילי, ופחות בהקשר הספורטיבי. רק לפני שלוש שנים השתחרר כדורגלן העבר מכלא מעשיהו, שם ריצה עונש מאסר בגין ניסיון הברחת סמים. במאי השנה נעצר חלפון בחשד להטרדה מינית של צעירה בת 22, ובראשית השנה אף נקשר שמו בפרשת זיוף שיקים.

כתבות נוספות בנושא:

 תיעוד: פליקס חלפון - שעות לפני שנורה בת"א

כדורגלן העבר פליקס חלפון נפצע קשה מירי בת"א

 שחקני הפועל ת"א נחתו בלי שכטר ודה-סילבה

2 שחקני הפועל ת"א חשודים באונס בשוודיה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק