תיעוד: פליקס חלפון - שעות לפני שנורה בת"א

כמה שעות לפני שנורה ונפצע קשה מחוץ למועדון בת"א, תועד כדורגלן העבר פליקס חלפון במצלמות הטלוויזיה, לצידו של השחקן אקי אבני, במשחק כדורגל בת"א. מאוחר יותר נורה והועבר לבית החולים. צפו בתמונות

מחוייך ומבודח: כדורגלן העבר, פליקס חלפון, תועד אתמול בערב נהנה ממשחק הכדורגל של מכבי נתניה בליגה האירופית, שעות מספר לפני שנורה ונפצע קשה מחוץ למועדון ברחוב הרכבת בתל אביב. חלפון, שהגיע לצפות במשחק באיצטדיון "בלומפילד", נתפס לכמה שניות במצלמות ערוץ הספורט, כשהוא מתבדח עם השחקן אקי אבני, שישב לצידו. דבר לא העיד על מה שאירע לו שעות לאחר מכן.

הלילה נפצע חלפון קשה, בתקרית ירי ברחוב הרכבת בתל אביב. כוחות משטרה שהגיעו למקום מצאו את השחקן כשהוא ירוי בבטנו מספר פעמים. צוות מד"א מרחב דן שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים איכילוב - שם דווח כי מצבו התייצב.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר. במשטרה התקבל דיווח על ירי שהתבצע בסמוך למועדון "ארנה" שברחוב הרכבת בדרום תל אביב. השוטרים וצוותי ההצלה שהגיעו למקום מצאו אותו מוטל על הכביש, פצוע ומדמם.

הכדורגלן שהפך לעבריין

במשטרה בודקים כעת את נסיבות האירוע, כשאחד כיווני החקירה הוא רומנטי. השוטרים החרימו מהמועדון הסמוך תיעוד של מצלמות אבטחה, בניסיון לשפוך אור על נסיבות האירוע. לפי עדויות של מבלים במקום, התפתח ויכוח בין הכדורגלן שיצא ממועדון במקום לבין אנשים נוספים.

בשעות הבוקר נעצרו שני חשודים במעורבות בתקרית הירי. מדובר בשני אחים, האחד בן 33 והשני בן 20 מתל אביב. השניים הועברו לחקירה במשטרת מרחב יפתח.

בשנים האחרונות עלה שמו של חלפון יותר בהקשר הפלילי, ופחות בהקשר הספורטיבי. רק לפני שלוש שנים השתחרר כדורגלן העבר מכלא מעשיהו, שם ריצה עונש מאסר בגין ניסיון הברחת סמים. במאי השנה נעצר חלפון בחשד להטרדה מינית של צעירה בת 22, ובראשית השנה אף נקשר שמו בפרשת זיוף שיקים.