התעללו בחיות, העלו לרשת - ונעצרו

ארבעה נערים תיעדו את עצמם מתעללים בחתול ובעכבר. בתיעוד המזעזע נראה אחד הנערים אוחז בזנב חתול ומשליך אותו בכוח. לאחר חקירה סמויה של המשטרה, נעצרו הארבעה, בני 17, וטענו כי בסך הכל עשו "מעשה קונדס"

ארבעה נערים חשבו שהם מבצעים "מעשה קונדס", אבל ההתעללות החמורה שהם ביצעו בבעלי חיים - עלתה להם במעצר וכנראה גם בכתב אישום חמור.

ההתעללות אירעה לפני כשלושה שבועות. ארבעה נערים צילמו את עצמם מתעללים בבעלי חיים. בסרטונים נראים הילדים מבצעים התעללות בחתול ובעכבר. אחר כך הועלו הסרטונים לרשת החברתית פייסבוק.

"איזה רעים אנחנו, עוד קצת מים הוא טובע"

"תעיף אותה לפרדס", אומר אחד הנערים לחברו העומד בסמוך לחתול. "אם אתה מעיף אותה מעל לחוט - עשר שקל", מעודד אותו חבר נוסף לבצע את ההתעללות. שניות לאחר מכן אוחז אחד הנערים את זנב החתול וזורק אותו בכל הכוח, לקול צחוקם של הנערים.

בסרטון מתועדים הנערים מתעללים גם בעכבר. הנערים ממלאים דלי, בו נמצא עכבר קטן, במים, מתוך מטרה להורגו. "איזה רעים אנחנו", נשמע אחד מהם מגחך. "עוד קצת מים הוא טובע". חבר אחר מציע "להביא דלק ולשרוף אותו למוות". כשאחד הנערים חושש מהימלטות העכבר הוא צועק "הוא יוצא! לא רוצה! אני רוצה להרוג אותו!".

לאחר חקירה סמויה הצליחו במרחב שרון של המשטרה לאתר את זהותם של הארבעה. כל הנערים הם מאזור תל מונד וכולם מעל גיל 14. הנערים, ללא עבר פלילי, הודו במעשים וטענו, כאמור, כי מדובר היה במעשה קונדס בלבד. הארבעה שוחררו בערבות בתנאים מגבילים, לקראת הגשת כתב אישום.

תיעוד: נערים העלו סרטי ונדליזם ליוטיוב

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

נלחמים בהתעללות בבעלי החיים

ארה"ב: דחף את החתולה לתוך באנג

מגיל 12 רצח נער מאות חתולים

חיפה: עשרות חתולים שחוטים במקרר

תיעוד מזעזע: נערים מציתים כלבים

כלב המשפחה נדקר למוות מול הילדים