חשד: דורס הפעוטה שננטשה ומתה ברמלה - קרוב משפחה

המשטרה חושדת כי מי שדרס ונטש את הפעוטה שמתה מפצעיה אתמול ברמלה - הוא קרוב משפחה שלה שלא מדרגה ראשונה. כוחות גדולים של המשטרה פתחו במצוד אחר החשוד, שככל הנראה ברח מרמלה

החיים הסתיימו בגיל שנתיים. ארכיון (אלי משה)

התפתחות בחקירת נטישת הפעוטה ברמלה שמתה מפצעיה: המשטרה חושדת כי קרוב משפחה של הפעוטה הוא שדרס אותה ונטש אותה בתחנת עזרה ראשונה ברמלה.

מחקירת המשטרה הראשונית ברמלה עולה החשד כי מי שדרס את הפעוטה ואז הפקירה למות הוא קרוב משפחה שלה - לא מדרגה ראשונה - בשנות ה-20 לחייו. הצעיר ככל הנראה נמלט מהעיר וכוחות גדולים של המשטרה פתחו במצוד אחריו.

האירוע החמור התרחש אתמול בשעות אחר הצהריים. עובדי תחנת עזרה ראשונה פרטית ברמלה מצאו פעוטה בת שנתיים, שהגיעה לשם על ידי שני אלמונים, שמיד נעלמו מהמקום. העובדים מיד הבינו שהפעוטה, שנראתה פצועה ובמצב לא טוב, ננטשה. הם מיהרו לפנות אותה לבית החולים אסף הרופא. הצוות הרפואי בבית החולים טיפל בפעוטה, אך מאמציהם לא הועילו ושעתיים מאוחר יותר היא מתה.

במשטרה החלו לחקור את האירוע המוזר הזה. ככל שחלפו השעות התברר שככל הנראה נפגעה הפעוטה בתאונת דרכים. הממצאים בזירה ועדויות מהמקום אישרו זאת.

"נופלת לך פתאום ילדה מהשמיים"

פרמדיק ערן, איתי שפירא, שטיפל בילדה בתחנת הטיפול ברמלה סיפר על האירוע המוזר. "הגיעו שני בחורים צעירים עם ילדה הסובלת מפגיעת ראש", אמר שפירא. "היו לה חבלות בפנים והיא הייתה ללא נשימה ודופק".

"התחלנו בפעולות החייאה במקום ובמקביל הזעיקו ניידת טיפול נמרץ", מספר שפירא. "ברגע שחזר לה הדופק יידענו את בית החולים אסף הרופא והעברנו אותה לשם להמשך טיפול".

שפירא מספר כי רגעים לאחר שהכניסו זוג האלמונים את הילדה בדלתות המוקד, הם פשוט נעלמו. "הם פשוט הכניסו את הילדה ויצאו", אמר. "אנחנו מטפלים בהרבה מקרים, אבל מקרה זה חריג בנוף", שפירא התוודה. "לא הייתה בסביבה משפחה ולא הייתה לנו אינפורמציה. נופלת לך פתאום ילדה מהשמיים".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?