השוטרים תומכים בחברם החשוד באונס - ומשמיצים את המותקפות

פרשת השוטר החשוד באונס שוטרות-חיילות: מעצרו של רס"ר עופר קורן החשוד באונס הוארך היום ב-4 ימים. עפ"י החשד, הוא תקף והטריד מינית שתיים מפקודותיו. בינתיים חבריו השוטרים מציפים את הרשת בהודעות תמיכה בחשוד - ובהשמצות פרועות נגד המתלוננות. "הבנות האלה, הן יקבלו את שלהן מאלוהים", נכתב בפורום שוטרים ברשת

בית משפט השלום בתל אביב האריך הבוקר ב-4 ימים את מעצרו של רס"ר עופר קורן, סגן מפקד יחידת הסיור במרחב איילון החשוד באונס ומעשים מגונים בשתי שוטרות-חיילות בנות 19 ו-21 ששירתו תחת פיקודו. בכוונת המשטרה להגיש הצהרת תובע, כך שכתב אישום נגדו יוגש ככל הנראה כבר בשבוע הבא.

נציג המשטרה סיפר בדיון כי מעבר לחשד למעשים מגונים שהשתרעו לאורך תקופה ארוכה, השוטר חשוד גם בשתי עבירות של אונס ממש. המקרה הראשון בוצע, כך על פי החשד, בבית אחיו של החשוד. המתלוננת סיפרה כי הסכימה למעשים, אולם במשטרה טוענים כי "על זה היא לא מתלוננת כי היא מרגישה אשמה".

המשטרה: "מהלכים אימים על המתלוננות הפוטנציאליות"

מקרה אונס נוסף בו מעורב רס"ר קורן התרחש, על פי החשד, באזור התעשייה בחולון. המתלוננת הייתה בבית החולים וולפסון כדי לשמור על עצורים, ולאחר מכן הגיע השוטר החשוד לאסוף אותה מבית החולים. בשלב הזה, כך על פי החשד, הוא אנס אותה.

מעבר לשני מעשי האונס הללו, בהם נחשד השוטר, הוא חשוד בשורה ארוכה של הטרדות מיניות כלפי שתי המתלוננות. יתרה מזאת, לטענת המשטרה ישנן בנות נוספות המעורבות אולם הן טרם התלוננו נגד החשוד. לדברי גורמים המעורים בחקירה, "מהלכים אימים על המתלוננות הפוטנציאליות באמצעות הפחדה באתרי אינטרנט".

תגובות בפורום השוטרים: "מי שהורס משפחה - אלוהים לא סולח לו"

אתר האינטרנט בו מדובר הוא ככל הנראה "חשופים בניידת", אתר שהקים השוטר לשעבר מיקי הראל במטרה לתמוך בשוטרים מנהריה בפרשת העבריין מיכאל מור.

"לעופר'לה ומשפחתו", כותב אחד הגולשים בפורום באתר. "תהיה חזק מאמי כולנו איתך ובסוף האמת תצא לאור. כולנו יודעים מיהן הבנות האלה, הן יקבלו את שלהן מאלוהים זה בטוח. כי מי שהורס משפחה אלוהים לא סולח לו".

הגולש-שוטר מוסיף: "לאשתו: תהיי תזקה בשבילך בשביל הילדים שלכם וגם בשביל עופר כמה שזה קשה וכואב אבל שתדעי שאין מצב שבעולם שהוא עשה את זה".

שוטרת אחרת כתבה לשוטר החשוד: "לעופר, אני בטוחה שהמשועממות הפיצו שמועה עלייך אני עבדתי איתך ולא פעם אחת בניידת במשך שנתיים כולל משמרת של לילות ואף פעם לא התקרבת או נגעת ההפך אתה אדם עם כבוד שנותן כבוד לזולת", ואז פונה שוב לרעייתו של השוטר החשוד: "החזיקי מעמד ואל תאמיני לזבליות". 

אחד השוטרים האחרים שמגיב בפורום תוקף דווקא את המחלקה לחקירות שוטרים המנהלת את החקירה: "אנשי מח"ש לצערי אינם עוסקים בחקר האמת אלא בסטטיסטיקה. רוב החשדות שלהם כלפי שוטרים נגמרים עם זיכויים".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?