עונש לא חינוכי: הבן קילל - האב דקר אותו

ויכוח סוער בין אב לבנו משדרות הסתיים הלילה במעצרו של האב ובאשפוזו של הבן בבית החולים. לטענת האב, במהלך הוויכוח בנו קילל אותו, והוא בתגובה שלף סכין. התוצאה: הבן פונה לבית החולים במצב בינוני. כשישתחרר אולי כדאי לשניים ללכת לייעוץ משפחתי

חשד: האב דקר את בנו במהלך ויכוח (רויטרס, ארכיון)

משפחה לא למופת: אב משדרות דקר הלילה, כך על פי החשד, את בנו בן ה-24 במהלך ויכוח בין השניים. הסיבה: לטענתו הבן קילל אותו - והוא התעצבן.

בסמוך לשעה 01:00 לפנות בוקר התקבלה קריאה במד"א על צעיר שנמצא דקור מתחת לבניין בו הוא מתגורר. אל המקום הוזעקו כוחות משטרה מתחנת שדרות וצוות טיפול נמרץ של מד"א. החוקרים ניסו לדובב את הצעיר כדי לנסות ולהבין מי דקר אותו, אך ללא הצלחה - הוא סירב לומר מי פגע בו.

השוטרים פתחו בחקירה, וכעבור זמן קצר הגיעו אל אביו של הצעיר, שהודה במעשה. במשטרה סיפרו כי האב הסביר את מעשיו כך: "היה בינינו ויכוח, הוא קילל אותי ובעקבות זה הוא דקרתי אותו". במשטרה מציינים עוד כי האב ובנו עברו לאחרונה להתגורר יחד בדירה אחת בשדרות וייתכן שישנו קשר בין הדברים. אם המשפחה לא נמצאת בתמונה ואינה מתגוררת עם השניים.

המשטרה ממשיכה בחקירת האירוע. מבית החולים ברזילי באשקלון, שם מאושפז הצעיר, נמסר: "הפצוע הגיע הלילה כאשר הוא דקור בבטנו, הוא טופל, מצבו כעת מוגדר קל והוא מאושפז במחלקה הכירורגית בבית החולים".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק