שוטרים באו לבית "האם המרעיבה" - וגורשו באבנים

שוטרי משטרת ישראל זכו לקבלת פנים חמה במיוחד בביתה של "האם המרעיבה": תושבי השכונה חשבו כי השוטרים באו לבצע מעצרים ורגמו אותם באבנים וחזיזים - עד שהשוטרים נמלטו על נפשם. במקביל: במאה שערים מפיצים חוברת על "עלילת הדם" ב-400 אלף עותקים

המהומות סביב מעצר האם (חדשות 2)

שני שוטרים שהגיעו לבית המגורים של משפחת "האם המרעיבה" במאה שערים - נרגמו באבנים ובחזיזים בעקבות שמועה שנפוצה במקום ולפיה בכוונתם לעצור את בעלה של האם ואביו של הילד.

שני השוטרים הגיעו מוקדם יותר הערב לבית המשפחה שבשכונת מאה שערים. סיבת הביקור: לבדוק את תנאי מעצר הבית שבו שוהה האם, ולבדוק אם המשפחה אכן מקפידה על תנאי צו המעצר.

עשרות חרדים מיהרו להגיע למקום בעקבות השמועה. כאשר התקרבו השוטרים לעבר ביתה של האם, הם נתקלו במטח של אבנים וחזיזים. השוטרים לא נפגעו, אולם נמלטו מהמקום כל עוד נפשם בם.

"השמועה עשתה לה כנפיים מהר מאוד", סיפר אדם שהיה באירוע. "אנחנו באנו מהר מאוד. השוטרים לא הספיקו להתקרב לבית של המשפחה, ומטר של אבנים הבריח אותם מהשכונה".

חוברת חדשה על "עלילת הדם"

במקביל, אנשי השכונה שהנהיגו את המאבק בפרשת "האם המרעיבה" מסמנים "וי" נוסף: הפצת חוברת בת 16 עמודים תחת הכותרת "עלילת הדם". האתר החרדי "כיכר השבת" דיווח כי החוברת תופץ בלא פחות מ-400 אלף עותקים בכל רחבי הארץ.

החוברת עוסקת ב"מסכת ההתעללות באמא המסורה ובבנה החולה", ומפרטת בהרחבה את "תעלולי משולש הרשע" - בית חולים הדסה, לשכת הרווחה ומשטרת ישראל.

בדפי החוברת מפורטים "השאלות שלא קיבלו מענה" על התנהלות מוסדות המדינה, כמו גם עדויות של מתנדבות, שעל פי החוברת הכירו היכרות אישית את האם ובנה. 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2? 

האם המרעיבה - סיקור מיוחד:

הילד הועבר מבית החולים הדסה

המשטרה והפרקליטות: האם תואשם גם בפגיעה וחבלה

בלעדי: כך נראה הילד "המורעב" לפני 4 חודשים

"רחמים על הילד, אל תתנו לה לחזור אליו"

בלעדי: דוח רפואי מעלה חשש שהילד הוכה

מיוחד: ביקור בבית בו שוהה האם המרעיבה

פשרה: האם תישלח למעצר בית 

הוארך ביומיים מעצרה של האם המרעיבה

מה זה בעצם תסמונת מינכהאוזן?