שוטר חשוד במעשים מגונים בשתי חיילות

בפרשה החדשה שמסעירה את משטרת ישראל מעורבים שוטר ושתי חיילות בשירות סדיר, המשרתות במשטרה. עפ"י החשד, הוא התקיף והטריד אותן מינית. אחת מהן אף טוענת שאנס אותה. רס"ר עופר קורן טוען להגנתו: "זו קונספירציה המתנהלת נגדי"

שוטרים, אילוסטרציה (חדשות 2)

פרשה חדשה מסעירה את המשטרה: סגן מפקד יחידת הסיור במרחב איילון נעצר אתמול בחשד לבעילה שלא בהסכמה ובמעשה מגונה בשתיים מפקודותיו, חיילות בשירות סדיר המשרתות במשטרה.

הבוקר האריך בית המשפט השלום בתל אביב את מעצרו של השוטר, עופר קורן, בשלושה ימים. על פי בקשת המעצר שהוגשה נגד רס"ר קורן, עולה כי העבירות לכאורה בוצעו לפני מספר חודשים בצעירות בנות 21 ו-19.

לפני מספר ימים, כך נכתב בבקשת המעצר, הגיעה אחת המתלוננות למפקד הישיר שלה וסיפרה לו שהוטרדה מינית באופן קבוע על ידי קורן, במה שכינתה המשטרה כ"מסכת הטרדות בלתי פוסקת". עוד סיפרה המתלוננת כי חברתה ליחידה הוטרדה על ידו. כאשר נחקרה הצעירה השנייה עלה כי היא מאשימה את מפקדה באונס.

"ביקשה ממנו עזרה בצביעת הבית"

"בין השניים היה קשר רומנטי", אמרה בדיון עורכת דינו של הרס"ר, רימונה שלג. "לפני כמה זמן אף ביקשה ממנו המתלוננת לעזור לה בצביעת הבית", הוסיפה. "להזכיר לך, קשר או לא קשר, עדיין היא כפופה למרותו", הגיב נציג המשטרה.

עוד הוסיפה עורכת הדין כי "באחד המקרים שבוצעו לכאורה השוטרת לבשה חגור על גופה, עליו מותקן לחצן מצוקה. מדוע היא לא השתמשה באותו לחצן כדי לעצור את האונס?".

לטענת קורן, החקירה נפתחה בעקבות "קונספירציה המתנהלת נגדו", לאחר שפנה לקצין בכיר וביקש ממנו לפרק את יחידת החינוך, אליה משתייכות שתי החיילות. "הם הודיעו לו כבר אז שיתפרו לו תיק", הוסיפה.

עוד טענה עורכת הדין כי קורן, שכאמור לטענתה היה מעורב בקשר רומנטי עם אחת המתלוננות, ביקש לפרק את מערכת היחסים איתה עקב כך שיש לה חבר.

קורן, שנחשד גם בהפרת אמונים, ביקש מבית המשפט להטיל צו איסור פרסום על שמו ופרטיו, בקשה שהשופט ציון קפאח לא קיבל בעקבות האפשרות שלאחר פרסום שמו, יצוצו מתלוננות נוספות.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?