נערות חגגו במסע שופניג עם כרטיס אשראי שמצאו

שופוהוליקיות: 3 צעירות בנות 15, 18 ו-22 נעצרו על ידי שוטר סמוי שהתחפש לשליח מסעדת המבורגרים לאחר שביצעו הזמנה בכרטיס שלא שייך להן. הן נעצרו ושוחררו בתנאים מגבילים. "לא מדובר בעברייניות, אבל תפסנו אותן על חם", אמרו במשטרה. "אנחנו רואים זאת בחומרה"

יצאו למסע שופניג עם אשראי גנוב (חדשות 2)

בנות רק רוצות ליהנות: המשטרה חושדת כי שלוש חברות צעירות מנתניה ערכו מסע שופינג ראוותני באלפי שקלים באמצעות פרטי כרטיס אשראי שמצאו.

המשטרה עצרה את שלוש הנערות הסוררות לאחר שביצעו לפי החשד שימוש לרעה בכרטיס האשראי וביצעו קניות באלפי שקלים. הנערות, בגילאי 15, 18 ו-22, נעצרו על ידי שוטר סמוי שהתחפש לשליח מסעדת המבורגרים, לאחר שביצעו הזמנה בכרטיס מהמקום.

בחקירתן סיפרו הנערות כי מצאו ברחוב דף ובו פרטים של כרטיס אשראי, את תוקפו ואת מספר תעודת הזהות של בעליו. לטענתן, לא עשו שימוש פיזי בכרטיס.

המידע הגיע למשטרה מחוקר של חברת האשראי "לאומי קארד" שזיהה חריגות בקניות בכרטיס בסכומים גבוהים. גם קצב הקנייה היה גבוה מהרגיל.

"ביזבזו אלפי שקלים בשופינג"

בעקבות המידע פתחה המשטרה בחקירה. שוטר מתחנת נתניה התחפש לשליח של חברת המבורגרים וקבע עם הנערות ברחוב. השוטר הגיע למקום וסיפק לנערות את האוכל. השליח ביקש את כרטיס האשראי, ואז החלה אחת הנערות החשודות להתבלבל. היא קראה לחברתה שהוציאה מהטלפון הנייד את הפרטים הגנובים, וחתמה.

השוטר עיכב את הנערות לחקירה, בסופה שוחררו השלוש בתנאים מגבילים לביתן. "מדובר בבנות לא עברייניות", סיפר סגן מפקד תחנת נתניה סנ"צ פרץ רצון. "הן ביצעו חודש שלם קניות ובזבזו אלפי שקלים".

סנ"צ רצון הוסיף כי מדובר באירוע חמור. "הן אמרו כי זאת הפעם הראשונה שדבר כזה קורה להן, אך אנחנו תפסנו אותן על חם", הבהיר. "מדובר בזיוף וקבלת דבר במרמה. אמנם מדובר בנערות שלא מוכרות למשטרה, אך אנו מתייחסים לזה במלוא הרצינות".

קראתם? ספרו על זה בטוויטר