גורם במשטרה: "תשתית ראייתית נגד גולדרינג תגובש כבר השבוע"

למרות שינוי הגרסאות של האב החשוד ברצח, גורמים בכירים במשטרה מעריכים כי "כבר בימים הקרובים תגובש תשתית ראייתית מספקת להגשת כתב אישום נגד אסף גולדרינג החשוד ברצח בתו הקטנה נעה. גולדרינג נשלח להסתכלות פסיכיאטרית, אולם במשטרה לא ממש מודאגים משינוי הגירסאות בחקירת האב החשוד ברצח

"בימים הקרובים תגובש תשתית ראייתית מספקת להגשת כתב אישום נגד אסף גולדרינג, החשוד שרצח את בתו נעה בת ה-3" - כך מעריכים היום גורמים בכירים במשטרה המקורבים לחקירה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

מי שחשב שהתיק של אסף גולדרינג תפור, הבין לאחר חקירותיו האחרונות של האב החשוד ברצח כי הסיפור כנראה לא יהיה כל כך פשוט. כבר בשעות הראשונות שלאחר הרצח קשר עצמו גולדרינג לעבירות המיוחסות לו והודה כי הוא זה שחנק את בתו הקטנה בשקית ניילון. לאחר שנפגש עם עורך דינו גדי זילברשלג, הפך קו ההגנה לאי כשירות נפשית.

"אי אפשר להגיד שהוא חזר בו מהודאתו", הבהיר הבוקר גורם במשטרה, "אך הוא בהחלט משנה אותה". בחקירות האחרונות הבהיר גולדרינג לחוקריו כי כל פעולותיו היו בהשפעת הכדורים שהוא לקח וכי הוא לא זוכר דבר ממה שהתרחש בבית.

גולדרינג בחקירה: "נכנס בי שד"

ייתכן כי אחת הסיבות לטענה של השפעת הכדורים היא שפרקליטו של גולדרינג סבור כי לא נערכו לו הבדיקות הנדרשות כדי להבין את השפעת הכדורים עליו.

אתמול פורסם כאן בחדשות 2 כי גולדרינג סיפר לחוקרים שהרגיש כי "נכנס בו שד", עדות ברורה לכך שהוא מנסה לבנות קו הגנה "נפשי". באופן כללי ממעט גולדרינג לשתף פעולה עם החוקרים ולרוב מקפיד לשמור על זכות השתיקה. "מדובר באדם קר רוח ושפוי, שבתור חשוד מתנהג כפי שהתנהג בחיים -ברצינות גמורה", אמר גורם המעורב בחקירה.

בתוך כך, אתמול קיבלה המשטרה את תוצאות נתיחת הגופה שהוכיחה מעל כל ספק שהילדה מתה בחנק. הבוקר נשלח גולדרינג להסתכלות שתקבע את מצבו הנפשי והאם הוא כשיר לעמוד לדין, אולם כפי הנראה - במשטרה לא מודאגים מתוצאות הבדיקה ומעריכים כי יש בידיהם תשתית מוצקה דיה להגשת כתב אישום בגין רצח.  

רצח הילדה נעה - סיקור מיוחד:

מעצרו של האב החשוד ברצח הוארך ב-10 ימים

חקירת המשטרה: "נעה סירבה לממתק - והאבא חנק אותה"

סבתה של נועה: "שיילך לכיסא חשמלי"

אב רצח את בתו וניסה להתאבד

הווידאופדיה: רצח הודיה קדם

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?