תיעוד: המוכר האמיץ פתח באש על השודדים

מעשה בשני שודדים שחשבו לעשות כסף קל בשוד של חנות בתחנת דלק בקריית מלאכי - לצערנו, סיפור שקורה לא מעט לאחרונה. אלא שבתמונות שתראו מיד, המוכר בחנות משיב מלחמה - ופותח באש. צפו בתמונות הלא שגרתיות

זה כבר הפך לתופעה: שני שודדים רעולי פנים מגיעים באישון לילה ושודדים מתדלק או בעל חנות בתחנת דלק. הפעם מדובר באירוע שהתרחש לפני חודשיים בתחנת הדלק בקריית מלאכי. אלא שלשודדים האלה, נחמושים בסכין, ציפתה הפתעה מיוחדת.

אחרי ששברו את הזכוכית המתין להם מאחורי הדלפק מוכר מסוג אחר: הוא לא פחד, שלף אקדח וירה פעם אחר פעם, כדור ועוד כדור לעבר השודדים. השניים נאלצו לברוח מהמקום והמוכר רק המשיך ורדף אחריהם. אחד השודדים נפצע קל בידו.

שני השודדים האלה, האחד קטין וחברו בן 18, נעצרו בעקבות מידע מודיעיני שהגיע למשטרה. הם מצדם דורשים להעמיד לדין גם את המוכר האמיץ. "אנשים - גם אם הם מחזיקים בנשק ברישיון, לפעמים עושים בו שימוש נמהר מדי", אמר סניגורו של אחד החשודים, עו"ד שגיא גני.

מתדלקים ומוכרים בחנויות בתחנות דלק הופכים להיות מטרות למעשי שוד: פעם באיומי סכין, פעם באיומי אלות, אבל אף פעם לא תועד מוכר נחוש כל כך, שרגע אחר שירה - חזר לחנות והזעיק את המשטרה.