הבעל המכה, מדי המשטרה ואקדח הצעצוע

איך קורה שאדם קם כל בוקר במשך 5 שנים, לובש מדים כחולים, אומר לאשתו שלום והולך לעבודה במשטרה - מבלי שאף אחד לא יודע שהוא כלל אינו שוטר? שוטרים (אמיתיים) שפגשו בו בגלל תלונה שהגישה אשתו בטענה שהיכה אותה נדהמו לגלות: החשוד הצליח להפיל אפילו את אשתו בפח לאורך השנים

מי "שוטר" של אמא? (רויטרס)

בסיפור הבא יש הכל: אקשן, קומדיה וגם אימה. שוטרי תחנת חדרה שהגיעו לבית מגורים בפרדס חנה בעקבות תלונה על תקיפה, נדהמו לגלות פרטים מעניינים על החשוד בתקיפה: שוטר מתחזה שהחזיק באקדח צעצוע.

האירוע התרחש בשבוע שעבר. בתחנת חדרה התקבלה קריאה של אישה בשנות ה-30 לחייה שטענה כי בעלה השוטר היכה אותה. "השוטרים הגיעו לבית ופגשו באדם בן 38 לבוש במדי משטרה שהזדהה כשוטר", סיפרו הבוקר בתחנת חדרה. בבדיקה זריזה שנערכה במקום, ביקשו השוטרים תעודות זיהוי מה"שוטר" שעמד מולם - אולם זה סירב להציגה בפניהם.

"הוא קם כל בוקר והלך עם מדי שוטר לעבודה"

"הוא אמר שאין לו תעודה בהישג יד", אמרו במשטרה. ואולם, אותו "שוטר" שב וטען בפני השוטרים האמיתיים שעמדו מולו: "אני משרת בתחנת טבריה". השוטרים ניגשו פעם נוספת למקורותיהם, ומבדיקה שערכו התברר: האדם כלל אינו משרת במשטרת ישראל.

בהוראה של סגן מפקד התחנה התבקשו השוטרים להשתלט על האדם, שהפך בן-רגע לחשוד של ממש. אולם אז התברר פרט מעניין לא פחות: כשניסו השוטרים להחרים את נשקו של ה"שוטר" שעמד מולם - התברר להם כי מדובר בכלל באקדח צעצוע.

"בעלי נהג מדי בוקר לקום, ללבוש מדי שוטר ולצאת לעבודה", אמרה האישה המופתעת שהגישה את התלונה, אשר נשואה לבעלה מזה חמש שנים. מתברר שאפילו היא נדהמה לגלות את אחיזת העיניים. בתום ויכוח נוסף עם השוטרים, נעצר החשוד והועבר להמשך חקירה בתחנת חדרה. כתב אישום הוגש נגדו, ובקרוב צפוי להיפתח משפטו.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?