רצח ביבנה: צעיר בן 21 נדקר למוות במהלך קטטה

קטטה שפרצה בין שני תושבי יבנה הסתיימה במוות. גבר כבן 50 התקשר בלילה למשטרה ודיווח כי חברו הנמצא איתו בדירה פצוע. צוות של מד"א שהוזנק למקום פינה את הדקור במצב קשה לבית החולים קפלן, שם מת מפצעיו. הגבר שדיווח על האירוע נעצר בחשד שדקר את הצעיר

יבנה: צעיר כבן 21 נדקר למוות (חדשות 2)

רצח ביבנה: צעיר בשנות ה-20 לחייו נדקר למוות בלילה, במהלך קטטה שפרצה בדירה בעיר. כוחות משטרה שהגיעו למקום עצרו חשוד באירוע, תושב העיר כבן 50. מהמשטרה נמסר כי הרקע לדקירה הוא פלילי.

בשעה 02:50 בלילה התקשר תושב יבנה למוקד 100 של המשטרה ודיווח כי חברו הנמצא איתו בדירה פצוע. צוות של מד"א שהוזנק למקום פינה את הדקור במצב קשה לבית החולים קפלן, שם מת מפצעיו כעבור שעה. גופתו הועברה למכון לרפואה משפטית באבו-כביר.

כוחות משטרה שהגיעו לדירה ברחוב הדרור עצרו את הגבר בחשד שהוא זה שדקר את הצעיר. "אנחנו יודעים שמדובר בסכסוך על רקע פלילי", נמסר מהמשטרה, "אך עדיין לא ברור מה בדיוק אירע שם בדירה".

אחד הכיוונים אותו חוקרת המשטרה הוא סכסוך על רקע חוב כספי. החשוד, מוכר למשטרה, פונה לקבלת טיפול רפואי מאחר ונפצע גם הוא בקטטה.

אירוע דקירה בבאר שבע

באותן השעות התנהלה קטטה אחרת בדרום הארץ. צעיר כבן 19 נדקר ונפצע קשה בקטטה בוויכוח אלים שפרץ ברחוב עין גדי בבאר שבע. צוות של מד"א פינה את הצעיר לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה. המשטרה עצרה חשוד בדקירה וחוקרת את נסיבות המקרה.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?