השוד תועד - השודד נלכד

בתקופה האחרונה נשדדו לא פחות משבעה סניפי בנקים בגוש דן. לאחר חקירה מתמשכת הצליחה המשטרה סוף סוף לשים את ידה על השודד: גבר בן 60 שנאלץ להפוך לפושע בעקבות קשיים כלכליים

המשטרה הודיעה היום כי היא הצליחה ללכוד חשוד במספר מעשי שוד שארעו בתקופה האחרונה בסניפי בנקים בגוש דן.

המעצר התאפשר לאחר שלמרחב יפתח הגיע מידע מודיעיני בנוגע לזהותו של אדם שביצע שוד בסניף בנק הפועלים ברחוב לוינסקי בתל אביב. אתמול הגיעו הבלשים לדירה בגבעתיים. חברתו לחיים של השודד, תיירת מהודו ילידת 1972, טענה בפני הבלשים כי בן זוגה אינו בבית. השוטרים ערכו חיפוש בדירה, מצאו את החשוד שהסתתר ועצרו אותו.

לאחר חיפוש קצר נמצא ברכבו של החשוד אקדח דמה וכסף. החשוד הודה בביצוע השוד הספציפי וסיפר גם על מספר מעשי שוד אחרים אותם ביצע בתקופה האחרונה בגוש דן. בסך הכול האיש חשוד בלמעלה משבעה מקרי שוד שונים של סניפי בנק, בנק הדואר וגניבה של עשרות אלפי שקלים.

השוד תועד - הציבור התבקש לסייע

בת הזוג נעצרה אף היא בחשד למעורבות ושיבוש מהלכי החקירה. בחזקתה נתפסו אלפי שקלים, והמשטרה בודקת את מידת מעורבותה בפשעי בן-זוגה. בין היתר נבחנת האפשרות כי היא הסיעה אותו למקומות השוד ואף דאגה להסתירו לאחריהם.

פעילותו של השודד תועדה במצלמות אבטחה במהלך אחד השודים אותם ביצע, וניתן היה לראות בבירור את מראהו של האדם. המשטרה אף ביקשה את עזרת הציבור בזיהויו ובתפיסתו.

מהחקירה התברר כי לא בפעם הראשונה, המצב הכלכלי הוא שהביא את החשוד למחוזות הפשע. לשודד היה בית דפוס שנקלע לקשיים כלכליים בעקבות המיתון. בעקבות כך, חושדת המשטרה, החל האיש לבצע את מעשי השוד. השניים הובאו לבית משפט השלום לצורך הארכת מעצרם.

רעולי פנים חטפו נשק ממאבטחת ושדדו בנק

בעקבות הסרטון: התוקף האלים נתפס