מעלות: רוכב קטנוע ירה בבעל מספרה באמצע היום

רוכב קטנוע חבוש קסדה נכנס למספרה וירה בבעל המקום באקדחו פעמיים לפחות. על אף מצבו, הצליח בעל המספרה לעצור נהג מונית שסייע לו. הוא פונה במצב קשה. הרקע ככל הנראה פלילי

חשד לניסיון חיסול במעלות: בעל מספרה במעלות נורה על ידי רוכב קטנוע שהגיע למספרה שלו בצהריים. בעל המספרה, בן 33, נפצע קשה ופונה לטיפול בבית החולים. המשטרה פתחה בסריקות באזור בניסיון לאיתור החשוד.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 12:30 בצהריים. מחקירה ראשונית של משטרת מעונה עולה כי רוכב קטנוע חבוש קסדה נכנס למספרה, שלף אקדח וירה בבעל המספרה לפחות פעמיים - וברח מהמקום. למרבה המזל, ככל הנראה לא שהו לקוחות במקום בזמן הירי.

בעל המספרה הפצוע הצליח לצאת מהמספרה ולבקש סיוע מנהג מונית שעבר במקום. למקום הוזעקה ניידת טיפול נמרץ ממעלות שפינתה אותו לבית החולים בנהריה. לא נשקפת סכנה לחייו.

הפצוע אינו מוכר למשטרה והרקע לא ברור. המשטרה בודקת את כל כיווני החקירה, בהם האפשרות כי מדובר בניסיון חיסול על רקע פלילי. המשטרה הקימה מחסומים במקום בניסיון לאתר את החשוד.

לפני חודש: ירי במספרה בנתיבות

בסוף יוני נכנס מאבטח בביטוח לאומי בנתיבות למספרה, פתח באש לעבר ראשו של ספר שעבד במקום והרג אותו. לאחר מכן ירה בראשו שלו, נפל ומת במקום. בחקירה התברר כי היורה חשד כי הספר מנהל רומן עם אשתו או מנסה להתחיל רומן, וזה המניע למעשה החמור.

צוותי מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותם של השניים, ושתי הגופות פונו מהשוק הישן בעיר.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?