נתניה: רעולי פנים חטפו נשק מהמאבטחת - ושדדו את הבנק

שני גברים רעולי פנים לסניף בנק מסד בנתניה, חטפו את הנשק של המאבטחת בכניסה ויצאו משם עם כ-30 אלף שקלים. למרבה המזל איש לא נפגע. המשטרה מחפשת אחר החשודים

סניף הבנק בנתניה, הבוקר (גלעד שלמור)

מי שהתקשר הבוקר לסניף של בנק מסד בנתניה כדי לסדר את ענייניו הכספיים נתקל בתשובה הבאה: "בנק מסד שלום, היה שוד בבנק ולכן אנחנו לא עובדים". סמוך לשעה 10:00 נכנסו שני רעולי פנים לסניף ברחוב דיזינגוף בעיר כדי לשדוד אותו.

אחד החשודים נכנס ראשון לבנק, הצמיד נשק לרקתה, לקח את נשקה והורה לה לשכב על הרצפה עם הפנים למטה. לאחר כשקה נכנס השודד השני. הוא ניגש  לכספרית העביר לה שק וביקש ממנה את הכסף. הכספרית, בהתאם לנוהל עשתה כמובקשו והשניים לקחו ממנה סכום כסף המוערך ב-30 אלף שקלים. מיד לאחר מכן הם נמלטו מהמקום. איש מעובדי הבנק או מהנוכחים במקום לא נפגע.

המשטרה פתחה בסריקות אחר החשודים והוקמו מחסומים במקום.משמטרה נמסר כי מדובר בעבודה "נקייה ומקצוענית" של השודדים. מאחר והמאבטחת היתה מוצמדת לקרקע היא לא הצליחה לראות דבר. בתום חקירתה היא נראתה המומה ומזועזעת ואמרה לחדשות 2 באינטרנט כי פחדה מאוד.

הבנק נשדד - סגן המנהל נקלח כבן ערובה

בנקים וסניפים של בנק הדואר הופכים לאחרונה יותר ויותר ליעדים קלים למעשי שוד. באמצע חודש אפריל הגיעו שני שודדים לסניף בנק ברחוב הרצל בחיפה לביצוע שוד. לאחר שהבחינו בשוטרים לקח אחד החשודים את סגן מנהל הבנק כבן ערובה כדי להימלט מהמקום.

שוטר שהבחין בשודדים ירה באוויר והחשוד שחרר את בן הערובה ללא פגע. השניים נמלטו ברגל, כשהם מותירים אחריהם את הכסף ואת אקדח הפלסטיק.

בחודש פברואר הוגש כתב אישום לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד תושב תל אביב באשמה שביצע שבע עבירות שוד. זאת לאחר שהוא נכנס לסניפי בנק דואר ואיים באקדח פלסטיק על עובדי הסניפים. האיש נאשם בעבירות שוד, שוד מזוין ונהיגה בפסילה.