חשד: פסיכיאטרית העלימה 2.5 מליון ש"ח ממס הכנסה

תושבת ת"א נעצרה אתמול, לאחר סתירות קשות שנמצאו בין דיווחיה למס הכנסה להפקדותיה בבנק. החוקרים הגיעו לביתה, והיא ניסתה להקשות על החיפוש. אתמול נשלחה למעצר בית, בהסכמה שיימשך החיפוש בביתה

איפה הכסף? הפסיכיאטרית עצורה (חדשות 2)

איפה הכסף? פסיכיאטרית בת 43 מתל אביב חשודה כי העלימה ממס הכנסה 2.5 מליון שקלים במשך שלוש שנים. מחלקת החקירות במס הכנסה פתחה לאחרונה בחקירה, ובעקבות מידע שהצטבר נעצרה אמש החשודה, והועברה למעצר בית.

ברשות המיסים עקבו אחר התנהלותה של הפסיכיאטרית, שדיווחה על טיפול בשישה-שבעה מטופלים מדי יום. בעבור כל טיפול גבתה הפסיכיאטרית בין 400 ל-600 שקלים, אולם מרבית הכספים שגבתה כלל לא נרשמו בספרי הנהלת החשבונות שלה ולא דווח לשלטונות המס.

"מרבית הכספים שלא נרשמו - הופקדו בחשבונות בנק על שם הוריה של החשודה", נמסר הבוקר מרשות המיסים. "בשנים 2004-2007 דיווחה החשודה למס הכנסה על הכנסות בסכום של כ-108 אלף שקלים, אך היו הפרשים בין ההפקדות בחשבונות הבנק לדיווחים לרשויות על מס בסך של כ-2.5 מליון שקלים", אמרו עוד.

ננעלה בחדר וסירבה לשתף פעולה

אתמול הפכה החקירה לגלויה, במסגרתה הגיעו אנשי רשויות המס לביתה של הפסיכיאטרי ת. "במהלך החיפוש היא הפריעה למהלכו התקין, שיבשה את החקירה, קרעה את הצו, ואפילו ברחה מביתה", אמרו ברשות המיסים. "אחת החוקרות התחילה לחפש אותה בבית השכנים, והחשודה חזרה הביתה, וננעלה בחדר השינה שלה מבלי רצון לשתף פעולה עם החוקרים".

בסופו של דבר נעצרה הפסיכיאטרית, ובהוראת שופט נשלחה למעצר בית מלא לשבוע ימים. בהסכמת שני הצדדים צפוי להיערך היום חיפוש בבית החשודה.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?