שוטר מצא פורץ בביתו - וירה באוויר

2 מקרי פריצות במהלך הלילה הסתיימו בנס בלי פגיעות חמורות: שוטר שהבחין בפורץ בביתו בנתניה ירה באוויר, למרות שמדובר בשטח בנוי. הפורץ נמלט ללא פגע. במקרה אחר, התעמת בעל דירה בת"א עם פורץ - ונדקר קלות. גם הפורץ הזה הצליח להימלט

פורץ. אילוסטרציה (חדשות 2)

פורצים ויורים: שני מקרי פריצה הלילה במרכז הארץ הסתיימו בלי נפגעים של ממש, באורח נס.

במקרה הראשון היה מעורב קצין משטרה מהמטה הארצי. לפי דיווח המשטרה, הוא צפה בטלוויזיה בביתו ברחוב פתח תקווה בנתניה, כשלפתע שמע מישהו בתוך הבית.

כאשר קם מהספה, גילה בבית פורץ שהתקדם לכיוון חדר הילדים. הקצין קרא לו לעצור, אך הפורץ לא שעה לקריאותיו ואז שלף הקצין את נשקו וירה באוויר. הפורץ לא נפגע והצליח להימלט מהבית.

באירוע לא היו נפגעים, אך נציין כי אין זה חוקי לירות בנשק בשטח בנוי, אלא בנסיבות מיוחדות. המשטרה תמנה קצין בודק לחקר הנסיבות.

בעל הדירה נדקר בעימות עם הפורץ

בתוך כך, למשטרת תל אביב התקבל בלילה דיווח על דקירה ברחוב אברהם עבס בעיר. ככל הנראה, מדובר בזוג שחזר לדירתו לאחר בילוי בעיר והופתע לגלות פורץ בחדר האורחים.

בעל הדירה זינק על הפורץ והתעמת עמו. במהלך המאבק נדקר בעל הדירה קלות. הוא פונה לבית החולים איכילוב והפורץ נמלט מהמקום. מהמשטרה נמסר כי הם חוקרים את נסיבות האירוע ובודקים את מקום הימצאו של הפורץ.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?