מול המצלמות: מזהים את השודד?

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בזיהוי גבר שנקלט במצלמות האבטחה, כשהוא מנסה לשדוד תחנת דלק בהרצליה יחד עם חשוד נוסף. המצלמות תיעדו את ניסיון השוד ותקיפת המתדלק. צפו בניסיון השוד

עובדי תחנות הדלק נאלצים להתמודד למרבה הצער עם ניסיונות שוד רבים במהלך הלילה. בשבוע שעבר אירע נסיון שוד אלים של מתדלק בתחנת הדלק בנווה עמל בהרצליה. ניסיון השוד תועד במצלמות האבטחה במקום וכעת המשטרה מנסה לאתר את החשודים במעשה.

המתדלק בתחנת הדלק של נווה עמל בהרצלייה ציפה לעוד ערב ארוך ושקט של משמרת לילה שגרתית. שני אנשים שנכנסו לתחנה באמצע הלילה לא עוררו בליבו חשד, עד שזיהה שאחד מהם, לבוש בצהוב, נושא בידו אלה.

בתמונות נראים שני חשודים, אחד מהם לבוש חולצה צהובה והשני חולצת קפוצ'ון שחורה, שניהם רעולי פנים, תוקפים באמצעות אלה וכיסא את המתדלק שנחבל. המתדלק ניסה להשיב מלחמה לתוקפים, ואז הם נמלטו. במהלך השוד נשמט הכיסוי מפניו של אחד התוקפים - והוא נחשף לעדשת המצלמה.

המשטרה פתחה בחקירה, אולם טרם הצליחה לזהות את החשודים ולעצור אותם, ולכן פונה הלילה לעזרת הציבור: כל מי שמזהה את החשוד עם החולצה הצהובה או יודע פרטים אודות מקום הימצאו מתבקש להתקשר לתחנת גלילות 09-9704444 או למוקד 100 של המשטרה.