חשד: חפר קבר בטבריה כי "שמע קריאות"

שומר בבית העלמין בטבריה הבחין הבוקר בנזק שנגרם למצבה בחלקה הצבאית בעיר. בדיקה נוספת הראתה כי האדמה נחפרה, והבור הגיע כמעט עד הקבר עצמו. המשטרה עיכבה לחקירה תושב אשדוד בחשד למעשה. בחקירתו טען: "שמעתי קריאות מהקבר"

הקבר החפור, היום (חדשות 2)

משטרת העמקים חוקרת חשד לפיו תושב אשדוד בן 29 חילל קבר בחלקה הצבאית בבית העלמין בטבריה. האדם, שהוגדר על ידי המשטרה "תימהוני", עוכב ונחקר בשעות אלו. בחקירתו הראשונית טען החשוד כי הוא שמע קריאות מאחד הקברים - והחליט לחפור אותו.

בשעות הבוקר הבחין עובד בבית העלמין בטבריה במצבה מנופצת, כאמור, בחלקה הצבאית. לא רק המצבה נופצה, אלא האדמה נחפרה והבור הגיע כמעט עד לגופה הקבורה שם. החשוד ייעצר בתום החקירה, וככל הנראה יישלח להסתכלות פסיכיאטרית.

מדובר בקבר היחידי שניזוק הלילה, ולאחר הדיווח החלה המשטרה לחקור את הנושא. ליד הקבר נמצא נייר שרוף - לא ברור אם מדובר במכתב או בניסיון להדליק אור במקום.

"שומרים בבית הקברות בטבריה דיווחו על קבר שמצבתו נופצה והאדמה בו נחפרה", אמר לחדשות 2 באינטרנט פקד דורון מלכה, דובר משטרת המעקים. "השומרים מסרו תיאור של אדם ושוטרי תחנת טבריה ערכו סריקות ועצרו אדם העונה לתיאור. זהותו וגילו עדיין לא ידועים כמו גם המניע למעשה", הוסיף.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?