האם המרעיבה תעבור רק מחר בדיקה פסיכיאטרית

השופטת החליטה לקיים דיון חוזר בעניינה של האם שנעדרה מהאבחון המתוכנן. במשטרה ובפרקליטות הופתעו מההחלטה להפגיש לראשונה בין החשודה ובין פסיכיאטר רק לאחר הדיון

נשיאת בית משפט השלום בירושלים, השופטת שולי דותן, משחררת חבל נוסף לחרדים: הערב לאחר קיום פגישה דחופה בלשכתה קבעה השופטת כי "האם המרעיבה" תעבור בדיקה פסיכיאטרית רק לאחר דיון נוסף שיתקיים מחר אחר הצהריים.

במשטרה ובפרקליטות הופתעו מההחלטה של השופטת, שככל הנראה נועדה על מנת שלא להבעיר שוב את רחובות ירושלים. מוקדם יותר הסכימו נציגי המשטרה לדחות את האבחון למחר בבוקר, לאחר שבאי כוחה של האם טענו כי זו אינה חשה בטוב.

היום הייתה אמורה להתקיים הבדיקה הראשונה של האם, שהייתה יכולה לשפוך קצת אור על הפרשה הזו, אך זו בוטלה ברגע האחרון. כאשר התייצב הפסיכיאטר ד"ר יעקב וייל בביתו של הרב פרויליך, אליו נשלחה האם שנמצאת בחודש החמישי להיריונה, סיפר לו האחרון כי היא לא חשה בטוב ונשלחה לבדיקה דחופה.

השבוע: כתב אישום נגד האם המרעיבה

בפרקליטות כבר הודיעו כי בכוונתם להגיש כתב אישום נגד האם גם אם זו לא תעבור בקרוב בדיקה פסיכיאטרית. על פי הצהרת תובע שהגישה הפרקליטות בסוף השבוע האחרון תואשם האישה בהתעללות ובהרעבת בנה.

במקביל הופר היום לפרקים השקט המתוח בבירה. עשרות חרדים התפרעו ושברו עציצים סמוך למשרדי לשכת הרווחה במחאה על הטיפול. בעדה טוענים כי עובדי המשרד משתפים פעולה עם המשטרה במטרה להפליל את האם. במשרד הרווחה מכחישים את הטענות מכל וכל.  

האם המרעיבה - סיקור מיוחד:

פשרה: האם תישלח למעצר בית 

הוארך ביומיים מעצרה של האם המרעיבה

תסמונת נדירה גרמה לאם להרעיב את בנה

מה זה בעצם תסמונת מינכהאוזן?