פיצוץ ב"בת האיכר" של האבוטבולים

מי מנסה לסגור חשבון? לאחר שכמה מבני משפחת הפשע כבר יושבים בכלא, קיבלו הלילה משפחת אבוטבול עוד בשורה: חפץ כלשהו נזרק על המסעדה בבעלותם והתפוצץ. המסעדה הייתה סגורה ולא היו נפגעים. נזק קל נגרם לגג המסעדה

מסעדת בת האיכר (חדשות 2)

הצרות של משפחת אבוטבול לא נגמרות. לאחר שכמה וכמה בני משפחה נשלחו לאחרונה לתקופות מאסר שונות, מקבלת המשפחה תזכורת כי האוייבים ממש לא נעלמים.

הלילה נזרק חפץ לעבר מסעדת "בת האיכר" שבנתניה שבבעלות המשפחה. החפץ התפוצץ וכתוצאה מהפיצוץ נגרם נזק קל לגג המסעדה. מכיוון שהמסעדה הייתה סגורה בעת התקרית, לא דווח על נפגעים.

במשטרה מנסים לנתח את החפץ על מנת להבין את טיבו. גורמים במשטרת נתניה מעריכים כי יש קשר בין התקרית הזו לבין תקריות דומות בעבר של ניסיונות לפגוע במסעדה. במקום מתבצעות סריקות. יוזכר, כי הבעלים של המסעדה פרנסואה "הגדול" אבוטבול, נידון לאחרונה לתקופת מאסר של 22 חודשים בגין תקיפת אשתו.

תקף את אשתו ואיים עליה

אבוטבול הורשע בתקיפה בנסיבות מחמירות של אשתו ואיומים עליה בפרשה שהתפוצצה בעקבות האזנות סתר שביצעה יאחב"ל בבתי העסק של המשפחה. בעקבות ההאזנות התגלה כי אשתו נתונה לאלימות פיזית ומילולית.

אשתו של אבוטבול הסכימה להסדר הטיעון כיוון שלא רצתה שהיא וילדיה יזומנו להעיד במשפט. מדובר בתופעה מוכרת בקרב משפחות העולם התחתון. במשפט של בן דודו, פרנסואה אבוטבול ("פרנסואה הקטן") היו לא פחות מ-11 עדים עוינים שלא הסכימו לעלות על דוכן העדים.

נגד אבוטבול, חבר ארגון פשע, הוגש לפני מספר חודשים כתב אישום. הוא נעצר לאחר שמתמלולי שיחות שהוצאו מחקירות היאחב"ל שהתנהלו כנגדו עלה כי הוא תקף את אשתו במתחם המסעדה שבבעלות המשפחה. 

כתב האישום כלל חמש עבירות של תקיפה, נזק לרכוש ואיומים. עורכת הדין של אבוטבול קרן נהרי הציגה בדיון על מעצרו עד תום ההליכים מקרים קודמים עם עבירות דומות, בהם שוחררו הנאשמים למעצר בית. לטענתה, אם שמו לא היה אבוטבול, לא הייתה מתקבלת בקשת מעצר עד תום ההליכים.

במהלך הדיון ביקש אבוטבול לשאת דברים. "אם לא הייתי פרנסואה אבוטבול, להב 433 לא היו מטפלים בתיק", אמר. "הפכתם אותי לחיה. מותר לנו לריב, זאת אשתי. אנחנו זוג רגיל, וכמו כל זוג גם אנחנו רבים וזה מותר. אין בזה שום דבר לא חוקי".

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?