באותו לילה: שלושה צעירים שדדו נהג מונית ותחנת דלק

תקיפה שניה של נהג מונית תוך יממה: שלושה צעירים - שני בגירים וקטין - נעצרו הלילה לאחר שניסו לשדוד נהג מונית בצומת בילו. הנהג הצליח להימלט מהמקום ודיווח למשטרה, שפתחה במרדף ועצרה את החשודים כשהם מנסים לשדוד גם תחנת דלק. ובינתיים: נעצרו שלושה נערים בחשד לתקיפת נהג המונית אתמול בנשר

נהגי המוניות תחת מתקפה (חדשות 2)

שוב זה קורה: יום לאחר ששלושה נערים בני 14-15 תקפו נהג מונית, הלילה ניסו שלושה צעירים לשדוד נהג מונית באיומי אקדח בצומת בילו. למרבה המזל, נהג המונית הצליח להימלט מהמקום ולדווח על האירוע למשטרה.

כוחות המשטרה שהוזעקו למקום פתחו בסריקות אחר החשודים, במהלכן התקבל דיווח על שוד בתחנת דלק ברחובות. השוטרים מיהרו לתחנת הדלק ושם הבחינו ברכב החשוד כרכבם של הצעירים.

הצעירים ראו את השוטרים מתקרבים, ופתחו בנסיעה מהירה מהמקום. השוטרים ניהלו מרדף ובסופו נעצרו שלושה חשודים: שני בגירים וקטין - כולם תושבי לוד, שעל פי החשד ניסו לשדוד זמן קצר קודם לכן את נהג המונית. החשודים נעצרו והובאו לחקירה במהלכה קשרו את עצמם לאירוע.  

נעצרו שלושה נערים בחשד לתקיפת נהג המונית אמש

גם אתמול התרחש אירוע חמור של תקיפת נהג מונית, באיזור נשר. הלילה נעצרו שלושה חשודים בני 18, 17 וחצי ו-15, בחשד למעורבות בתקיפה. מהחקירה עולה כי השלושה בילו במסיבה לפני התקיפה וכנראה ששתו לא מעט אלכוהול. מעבר לכך לא ידוע על מניע נוסף לתקיפה.

שלושת הנערים, על פי החשד, הורידו את הנהג מהרכב תוך שימוש באלימות, נסעו כ-200 מטרים, התנגשו בעמוד ונטשו את המונית. הנהג לא נזקק לטיפול רפואי.

יו"ר איגוד נהגי המוניות, יהודה בר אור, אמר אתמול לחדשות 2 באינטרנט כי בכל שנה עם פתיחת החופש הגדול - הנהגים מתמודדים עם גל האלימות. "אנחנו נמצאים בענף פרוץ", הוא סיפר. "אין לנו שום הגנה. נהג מונית על פי החוק חייב לקחת כל אחד. האסון הבא פשוט דופק בדלת. וזה רק מחמיר בכל שנה".

הווידאופדיה: רצח דרק רוט