אחרי 8 שנים: נעצר חשוד נוסף ברצח

אדמונד שמעון עבד בבית המשפט בת"א ב-2001. חבורת עבריינים ראתה אותו מקבל כסף מזומן והחליטה לשדוד אותו בביתו. כשגילו שהוא אדם פשוט, כבר היה מאוחר מדי - והם ירו בו למוות. 3 מעורבים ברצח כבר מרצים מאסר עולם, אבל חשוד נוסף תושב חאן יונס נעצר רק אתמול בתל אביב - והיום הוארך מעצרו

חשודים ברצח. ארכיון (חדשות 2)

מעצרו של תושב חאן יונס בן 36, החשוד ברצח, ניסיון שוד והתחזות, הוארך היום בשבוע. הגבר נעצר אתמול בתל אביב, בחשד לרצח עובד בית המשפט בתל אביב - שאירע לפני כשמונה שנים.

אדמונד שמעון עבד ב-2001 כמדפיס מסמכים בבית המשפט. המעורבים ברציחתו, שהיו אורחי קבע בבית המשפט הבחינו בו מקבל כסף מזומן מאזרחים וחשבו שיהיה יעד טוב לשוד. בסופו של דבר התגלה להם כי שמעון הוא אדם פשוט ולא עשיר, אך השוד בביתו הסתבך והוא נורה למוות.

בזמן הרצח נעצרו 5 חשודים במעורבות ועל 3 מהם נגזר מאסר עולם. אתמול כאמור נעצר ברחוב יפו בתל אביב החשוד האחרון בפרשה ששמו הועלה עוד אז - אך הוא נמלט מאימת החוק.

גורם במשטרה אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "לא ברור אם היה בישראל לכל אורך הזמן או שמא ברח לחאן יונס מקום הולדתו, אך אין ספק שלפרקים שהה בישראל וזאת באמצעות 2 תעודות זהות מזויפות".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?