"מיידוף" החרדי: "תרגיעו, הכל יהיה בסדר"

אושי שפרנוביץ, איש העסקים החרדי שנחשד כי ברח מהארץ עם מיליוני שקלים של לקוחותיו, הגיע הבוקר במפתיע למשרדו שנבזז אתמול בבני ברק, ואמר: "השמועות יצאו מכלל פרופורציה. תרגיעו". לאחר הפרסום על הגעתו הגיעו מאות משקיעים מודאגים למקום - וצובאים על הבניין

שפרנוביץ נפגש עם האדמו"ר מסאטמר, ארכיון (חדשות 2)

אמש פרסמנו כאן לראשונה על פרשת "מיידוף החרדי" שמסעירה את בני ברק. על פי הדיווח שהביאה כתבתנו סיון רהב-מאיר, מאות חרדים תושבי בני ברק פרצו אתמול למשרדי חברת "חומש השקעות בעלייה", לאחר שמועות שנפוצו לפיהן בעל החברה, איש העסקים אושי שפרנוביץ, נכנס לחובות גדולים ונמלט מהארץ.

שפרנוביץ הופיע הבוקר במפתיע במשרדיו, שנבזזו אתמול על ידי משקיעים זועמים, ניסה להרגיע את הציבור והבטיח הודעה מסודרת בהמשך היום. בשיחה קצרה עם כתב אתר "חרדים", אמר שפרנוביץ: "אני אכן במשרדי, והכול יהיה בסדר. השמועות יצאו מכלל פרופורציה. תרגיעו".

שפרנוביץ הוסיף כי במהלך היום "ימצא מה לומר ומתי לומר", ואז הכול יתברר, כדבריו. בסביבתו של איש העסקים טוענים כי הוא כלל לא היה בחו"ל.

איש העסקים הגיע למשרד - עם מאבטחים

שפרנוביץ' הגיע למשרדיו כשהוא מלווה בשלושה מאבטחים, שמונעים את הכניסה למקום. לאחר הפרסום על הגעתו, התקבצו מאות משקיעים במקום, והם מבקשים לפגוש בשפרנוביץ, כדי לברר מה עם כספם.
 
לאחר זמן קצר של המתנה, החל שפרנוביץ לקבל את לקוחותיו, בזה אחר זה.איש העסקים ישב עמם, ניסה להרגיע והציג בפניהם נתונים המצביעים על כך שלא מדובר במשבר שאי אפשר לעבור אותו. אחד המשקיעים אף תקף אותו פיזית.
 
אתמול פרצו משקיעים מודאגים למשרדי החברה, ולקחו ציוד משרדי. בעקבות זאת, הפרשה - שהושתקה במשך כמה ימים בשל הרצון שלא לפגוע בסיכוייו של איש העסקים החרדי להיחלץ מהמשבר - התפוצצה.

הפרסום הראשון: חשד להונאת ענק במגזר החרדי

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?