הפורצים אילצו את האם לכפות את בנה

3 רעולי פנים נכנסו באמצע היום לבית בכרמיאל והפתיעו את הדיירים. הפורצים הכריחו את אם המשפחה לקשור בחבלים את שאר בני הבית באיומי אקדח, גנבו את המחשבים ונמלטו. המשטרה חושדת כי השלושה תרו אחר אינפורמציה השמורה במחשבים

השודדים גנבו רק את המחשבים (חדשות 2)

שלושה שודדים חצופים למדי פרצו לבית בכרמיאל כשדייריו בתוכו - ואילצו את אם המשפחה לכפות את חברותיה ובנה כדי שיוכלו "לנקות" את הבית בקלות.

הפורצים, שלושה רעולי פנים, כנראה לא יכלו להתאפק עד שהדיירים יצאו מהבית, ופרצו לבית בזמן שהדיירים שהו בתוכו. בשעות אחר הצהריים נכנסו השודדים לביתה של משפחה בכרמיאל, ובאיומי אקדח הובילו את הדיירים - האם, שתי חברותיה ובנה בן ה-16 לאחד החדרים.

בשלב הבא כפתו הפורצים את ידיהם ורגליהם של הארבעה, תוך שהם מאלצים את אם המשפחה לכפות בחבלים את חברותיה ובנה תחת איומי נשק.

חיפשו מידע בתוך המחשבים בבית?

הפורצים ידעו בדיוק לשם מה הגיעו. הם לא לקחו דבר, מלבד שני המחשבים שהיו בבית, ונמלטו מהמקום. הדיירים הכפותים והמבוהלים הצליחו להשתחרר בכוחות עצמם והזעיקו את המשטרה.

למשטרה אין קצה חוט, בשלב זה, בדבר זהותם של החשודים, והחקירה עדיין בראשיתה. אולם העובדה כי רק המחשבים נגנבו מעלה את ההשערה כי השודדים חיפשו מידע שהיה בתוך אותם מחשבים. ייתכן כי המידע שחפצו בו השודדים קשור לעבודתו של בעל הבית כגזבר באחד הכפרים באזור. חקירת המשטרה, כאמור, נמשכת.