בן 46 נורה למוות בכפר ג'ת

תושב כפר ג'ת שמע הלילה קולות ירי וחש מיד בעקבות הקולות. במרכז הכפר הוא גילה את הנרצח כשהוא מתבוסס בדמו. צוות מד"א שהוזנק למקום קבע את מותו של האיש, תושב כפר זמר. המשטרה פתחה בחקירת האירוע

חשד לרצח בכפר ג'ת (ארכיון) (חדשות 2)

רצח בכפר ג'ת: אחרי סוף שבוע של אלימות גם השבוע החדש נפתח באירוע קטלני. האני מוחמד גאנם, תושב כפר זמר בן 47, נורה הלילה למוות. האיש מוכר למשטרה, אך נסיבות הירי אינן ברורות.

סמוך לשעה 04:30 שמע תושב הכפר יריות וחש מיד למקום ממנו הגיעו קולות הירי. כשהגיע למרכז הכפר הבחין התושב בגבר כשהוא מתבוסס בדמו, בתוך מכוניתו, והזעיק את המשטרה.

צוות של מד"א שהוזנק למקום ניסה לבצע בגבר הירוי פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו.

מעבדה ניידת של זיהוי פלילי הגיעה לזירה. השוטרים והחוקרים עבדו סביב המכונית בה התרחש הרצח בניסיון לדלות כמה שיותר פרטים על האירוע. במרחב העמקים במשטרה מקיימים הערכת מצב ומתחילים לפעול במישור מודיעיני לפענוח הרצח.

חשד: תקף את זוגתו והתחבא במזגן

הבוקר התלוננה תושבת טבריה כי בן זוגה תקף אותה ופצע אותה קל בידה. שוטרים איתרו את הגבר כשהוא מתסתתר במדחס של מזגן בקומה השלישית בבית מגוריו. החשוד נעצר ונחקר במשטרה.

בשתי קטטות שהתרחשו אתמול, אחת ברחובות והשנייה בחיפה, נפצעו שני צעירים קשה ואנוש ועוד כמה נפצעו קל.

בקטטה בין שתי חבורות באזור התעשייה ברחובות נפצע אתמול צעיר באורח אנוש מפגיעת רכב ומת מפצעיו מאוחר יותר. צעיר נוסף נפגע בינוני ממכה שקיבל בראשו. לקראת הצהריים דיווחה המשטרה כי הנהג הדורס נתפס, נחקר והודה בביצוע הדריסה.

במהלך קטטה נוספת אתמול בבוקר באטליז בחיפה נדקר צעיר בן 24 המוכר למשטרה ונפצע בינוני עד קשה. החשוד בדקירה נמלט מהמקום וכוחות משטרה פתחו בסריקות אחריו. המעורבים באירוע מסרבים לשתף פעולה עם המשטרה.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?