מת מפצעיו הצעיר שנדרס במהלך קטטה אלימה ברחובות

אלימות קשה בין צעירים ברחובות אור ליום שישי בבוקר - הסתיימה הלילה במותו של טיגאסי ביינסין בן ה-24. ביינסין ז"ל נדרס על ידי רכב גנוב במהלך קטטה בין צעירים המוכרים למשטרה באזור התעשייה של רחובות. בתום מצוד נרחב של המשטרה, נעצר הנהג והודה בדריסה. כל המעורבים בפרשה מוכרים למשטרה

שעות ארוכות נלחם טיגאסי ביינסין בן ה-24 על חייו בבית החולים קפלן ברחובות. הוא נפצע אנושות לאחר שנדרס ביום שישי בבוקר במהלך קטטה ברחובות. הלילה מצבו הורע והוא מת מפצעיו.

הכל החל בבוקר יום שישי בקטטה בין שתי חבורות בעקבות סכסוך ישן ביניהן. חבורת צעירים הגיעה לאזור התעשייה ברחובות והחלה להתגרות בבעלים של אחד המוסכים ובעובד נוסף שלו שהיה במקום באותה עת.

לדברי המשטרה, הצעירים היו שיכורים והחלו ועד מהרה התפתחה תגרה בין המעורבים. בשלב מסויים לקח העובד במוסך את אחד הרכבים שנתגלה מאוחר יותר כרכב גנוב, ופתח בנסיעה לעבר חבורת השיכורים. הם החלו לנוס על נפשם, אולם ביינסין לא הצליח לברוח והוא נדרס ונפצע אנוש. מאוחר יותר כאמור מת מפצעיו.

הדורס נתפס בתום מצוד משטרתי

בצהרי יום שישי, מספר שעות לאחר האירוע ובתום מצוד של המשטרה, נתפס הנהג הדורס ונלקח לחקירה. יתר המעורבים נעצרו אף הם. במהלך החקירה הודה החשוד במעשה הדריסה ומעצרו הוארך עד יום חמישי. גם יתר המעורבים נעצרו ומעצרם הוארך עד ליום שני.

"הרקע לאירוע היה סכסוך בין חבורות נערים שיכורים לבין בעלי מוסך באזור התעשייה ברחובות", אמרו במשטרה. "כל המעורבים מוכרים למשטרה, אולם לא מדובר בעבריינים סדרתיים". 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו