הקטטה ברחובות: נעצר הנהג הדורס

אלימות קשה בתחילתו של סוף השבוע: בשתי קטטות במהלך הבוקר נפצעו שני צעירים במצב קשה ועוד כמה נפצעו קל. באחד המקרים נדרס צעיר על ידי רכב גנוב. בתום מצוד שנכנס לשעות הצהריים נעצר הנהג, נחקר והודה בדריסה. במקרה אחר התעללו 3 נערות בנערה רביעית, כי חשדו שהיא מתחילה עם חבר של אחת מהן

אלימות על הבוקר. ארכיון (חדשות 2)

סוף שבוע של אלימות: בשתי קטטות שהתרחשו הבוקר, אחת ברחובות והשנייה בחיפה, נפצעו שני צעירים באורח קשה ואנוש, ועוד כמה נפצעו קל.

בקטטה בין שתי חבורות באזור התעשייה ברחובות נפצע צעיר באורח אנוש מפגיעת רכב, שהיה ככל הנראה גנוב, וצעיר נוסף נפגע בינוני ממכה שקיבל בראשו. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים קפלן ברחובות. לקראת הצהריים דיווחה המשטרה כי הנהג הדורס נתפס, נחקר והודה בביצוע הדריסה. שמונה מעורבים נוספים בקטטה נעצרו.

"הרקע לאירוע היה סכסוך בין חבורות נערים שיכורים לבין בעלי מוסך באזור התעשייה ברחובות", אמרו במשטרה. כעשרה מעורבים נוספים באירוע נפצעו קל.

במהלך קטטה נוספת הבוקר באטליז בחיפה נדקר צעיר בן 24 המוכר למשטרה ונפצע בינוני עד קשה. החשוד בדקירה נמלט מהמקום וכוחות משטרה פתחו בסריקות אחריו. המעורבים באירוע מסרבים לשתף פעולה עם המשטרה ונסיבות המקרה עדיין נבדקות.

אלימות בין נערות

הבוקר נעצרו שלוש נערות בנות 16 מרחובות בחשד שכיבו סיגריות על צעירה בת 17 והצמידו לסכין לגרונה בגלל סכסוך על רקע רומנטי. הצעירה הגיעה לתחנת המשטרה עם הוריה וסיפרה כי הבנות קראו לה לצאת מביתה במהלך הלילה והובילו אותה לאזור מבודד בעיר. הנערה סיפרה היא השלוש חשדו כי היא מחזרת אחרי חבר לשעבר של אחת מהן.

על פי החשד שלוש הנערות תקפו את הצעירה ואיימו עליה בסכין. אביה של הצעירה שיצא לחפש אותה הצליח לאתר את מקום הימצאן והבריח את התוקפות מהמקום. המשטרה איתרה את פרטי התוקפות ולקחה אותן לחקירה, במהלכה הן הודו במיוחס להן. היום הן יובאו לדיון הארכת מעצר בבית המשפט.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו