חשד: תקף נער ונשך את השוטר

בן 22 חשוד שהתנפל על נער שהיה עם קבוצת בני 14-15 ששרקו לחברתו. כשנשלחו שוטרים לעצור אותו בביתו, טוענים במשטרה, הוא התנגד בכוח ונשך את אחד מהם. "זה היה מעשה אלימות קיצוני", אומרים במשטרה

נשך את השוטר במהלך המעצר (חדשות 2)

הערה לבחורה הסתיימה בבית החולים: צעיר בן 14 מדימונה מאושפז בימים האחרונים בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע. הסיבה: רק בגלל שריקה שהשמיע לכיוונה של בחורה שחלפה על פניו.

המקרה אירע השבוע בדימונה. הנער, מלווה בחבריו, כולם בני 14 ו-15, צפו בזוג צעירים בשנות ה-20 לחייהם צועד וחולף על פניהם. הנערים הצעירים, שכנראה התלהבו ממראה הבחורה, שרקו לה כאות מחמאה.

הבחור, בן 22, לא אהב מטבע הדברים את השריקות, אך נראה כי ה"פתיל" שלו היה קצר מדי. על פי החשד הוא פנה לאחד הצעירים ששרק, והיכה אותו נמרצות. הצעיר שהוכה אושפז בבית חולים, שם הוא שוהה בימים האחרונים.

אלימות גם במעצר

הסיפור נגמר? ממש לא. הוריו של הקטין הגישו תלונה במשטרה, ולאחר חקירה קצרה הגיעו שוטרי תחנת דימונה לעצור את החשוד בתקיפה בביתו שבעיר. אחרי שהכחיש נמרצות את ההאשמות המיוחסות לו, והתבקש מספר פעמים על ידי השוטרים להתלוות אליהם לתחנה, התנגד הצעיר למעצר, ועל פי החשד תקף את אחד השוטרים ונשך אותו בידו.

בתום מאבק קצר נעצר הצעיר ונלקח לחקירה. היום הוארך מעצרו בארבעה ימים נוספים. "תקיפות שוטרים מסוג שכזה מתרחשות מדי יום, מדובר בחלק משגרת חייהם של השוטרים בישראל", אמרו היום במשטרה. "מדובר במעשה אלימות קיצוני".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו