"הוא כל הזמן אמר לי 'אני אהרוג אותך' "

משטרת כפ"ס עצרה לאחרונה 2 צעירים בחשד לביצוע שורה של תקיפות מיניות באזור השרון. השניים חשודים באונס ובניסיונות אונס של שתי נשים. באחד המקרים, על פי החשד, נאנסה ונשדדה עובדת זרה, בת 31, מהפיליפינים בפרדס, במקרה אחר הותקפה באכזריות איש בת 36. היום היא משחזרת: "הוא גרר אותי, אך מנעתי את מה שרצה לעשות"

"תפסתי לו את אבזם החגורה כדי למנוע ממנו את מה שתכנן לעשות, צעקתי - והוא ברח", כך משחזרת היום א', שנקלעה לניסיון אונס של אחד משני הצעירים החשודים בסדרת מעשי אונס בשרון.

"הרגשתי שמשהו לא בסדר, רציתי להתקשר, אבל הוא גרר אותי, הפך אותי והתחיל להרביץ לי", היא מספרת. "צעקתי לו 'דיי תפסיק', אך הוא היכה אותי ואמר לי כל הזמן 'תשתקי, אני אהרוג אותך".

המשטרה עצרה לאחרונה שני חשודים בביצוע מעשי אונס ותקיפות של נשים באזור השרון. במשטרה חושדים כי בתחילת חודש מאי תקפו החשודים בחומרה אישה כבת 36 תושבת האזור על כביש 4, סמוך לתע"ש. על פי החשד השניים ניסו גם לאנוס אותה.

שלושה שבועות לאחר מכן נאנסה ונשדדה עובדת זרה, בת 31 מהפיליפינים בפרדס באזור ישובי תל- מונד לאחר שעלתה על טרמפ בצומת דרור. במשטרה חושדים כי השניים מעורבים גם בתקיפה זו.

מדובר באונס ברוטלי, תוך תקיפה חמורה ושוד"

בעקבות שני המקרים הקימו במרחב השרון של המשטרה צוות חקירה מיוחד בתחנת כפר סבא בפיקודה של פקד עירית נפתלי. לאחרונה חלה התפתחות בחקירה במהלכה הגיעו השוטרים לשני גברים, אחד מהם תושב אזור תל אביב בן 31 והשני תושב אזור המשולש בן 19. "אני שמחה מאוד שהמשטרה עשתה עבודה מעולה וקשה", אומרת א'. "האדם הזה צריך לשבת בכלא".

"מדובר באונס ברוטלי, תוך תקיפה חמורה ושוד", סיפרה קצינת החקירות של משטרת כפר סבא פקד עירית נפתלי. "העובדת הפיליפינית נלקחה לפרדס בניגוד לרצונה, ככל הנראה תוך כדי שיתוף פעולה של שני החשודים".

במשטרה מסבירים כי ביקשו להתיר את צו איסור הפרסום על הפרשה בשל החשד שהשניים ביצעו מעשי אונס נוספים, ועם חשיפת החשודים יגיעו תלונות נוספות נגדם.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו