ראש ארגון פשע נעצר בחשד לחיסול עד נגדו

פיענוח חיסולו של שי בכר בהוד השרון לפני חודשיים הוביל את חוקרי המשטרה היישר אל ראש ארגון פשע מוכר. יחד עמו נעצרו עוד שני חברי הארגון וחשוד נוסף. בכר היה אמור להעיד נגד ראש הארגון לפני שחוסל‎

ראש ארגון פשע נעצר היום (שני) בחשד למעורבות בחיסולו של מי שהיה אמור להעיד נגדו - שי בכר. העד חוסל בפיצוץ מכונית לפני כחודשיים בהוד השרון, והחקירה של אגף החקירות והמודיעין להב 433 הגיעה אל ראש ארגון הפשע ולעוד שלושה חשודים. במשטרה אומרים כי ייתכנו מעצרים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכר אמור היה להעיד נגד ראש ארגון הפשע שנעצר זמן קצר לאחר מועד חיסולו. הוא התלונן נגד ראש ארגון הפשע וטען כי הוא סחט אותו באיומים. התלונה הזו הביאה למעצרו של ראש ארגון הפשע.

עו"ד קובי בן שעיה, שמייצג את ראש ארגון הפשיעה שנעצר, אמר: "מדובר בפסטיבל תקשורתי בתזמון מתוכנן היטב מראש, יום לפני הדיון בשחרורו של מרשי. אין לי ספק שבסוף יישארו רק הכותרות. צר לי שהדברים מתנהלים כך".

זירת החיסול, ינואר 2015

שני חשודים אחרים במעורבות בחיסול נמנים עם ארגון הפשיעה של החשוד המרכזי. החשוד הרביעי הוא תושב כפר קאסם שהיה מעורב גם הוא לכאורה במעשה. כל ארבעת החשודים יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקווה.

זירת החיסול, ינואר 2015

בפיצוץ שחיסל את בכר נפצעה קל בתו בת ה-17. השניים חלפו במכוניתם סמוך לתחנת הרכבת סוקולוב בהוד השרון כשהמטען התפוצץ. צוות מד"א ירקון שהוזעק למקום פינה את בכר לבית החולים בילינסון בפתח תקווה במצב קשה, ומאוחר יותר נקבע מותו.

"כשהגענו ראינו במרכז הכביש רכב שעולה באש ומחוץ לרכב ראינו גבר כבן 40 מחוסר הכרה עם כוויות ופגיעה רב מערכתית קשה ביותר", תיארו באותו יום מיקי נמש ויפתח לוי, הפרמדיקים של מד"א שטיפלו. "חילצנו אותו והעברנו אותו לניידת טיפול נמרץ".

בהכנת הידיעה השתתף עזרי עמרם