עיקול של הביטוח הלאומי הסתיים בתפיסת סמים

שוטרים שהתלוו למעקלים בכפר מל"ל גילו בנוף הפסטורלי גם שטח לגידול מריחואנה. החשוד, שברשותו נמצאו משקל ואריזות, הודה בגידול הסם. הוא גם סיפק הסבר: מדובר בשימוש עצמי עקב בעיות אכילה. השוטרים לא אכלו את הסיפור

25 ק"ג לשימוש עצמי? ארכיון (חדשות 2)

שוטרי מרחב השרון התלוו אתמול למעקלים של הביטוח הלאומי במהלך עבודתם בכפר מל"ל שבשרון, אך המסע שהחל במטרה לתפוס סרבני תשלום הוביל לממלכה חבויה לגידול סמים.

תוך כדי שהם משוטטים בין הבתים, הבחינו השוטרים בחצר הצמודה לקרוואן המוקפת בעצי הדר תמירים. מבט מעמיק יותר גילה שבין העצים צומחים שתילים של מריחואנה בגובה של כשני מטרים.

השוטרים מיהרו להזעיק את בלשי כפר סבא שהגיעו למקום ותפסו 62 שתילי מריחואנה. "מדובר בכמות של 25 קילוגרמים של סם אשר שוויו מגיע לכ-30 אלף שקלים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט קצין המודיעין של משטרת כפר סבא ניסן בן-ארויה.

אך הפתעה לא פחות גדולה המתינה לשוטרים בתוך הקרוואן: החשוד בן ה-39 נתפס והודה שהוא מגדל מריחואנה, אך להגנתו טען כי הוא מגדל את הסם לשימוש עצמי עקב בעיות אכילה. "במקום נמצאו גם משקלים וחומרי אריזה המעידים שהסם שימש גם למסחר", הוסיף בן-ארויה. "בתוך הבית נמצא גם מתקן לייבוש הסם".

ההסבר המקורי לא שכנע את השוטרים והוא נלקח למעצר. היום יובא החשוד בפני שופט להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בכפר סבא.

הערב באתר: שידור חי מטקס האשכבה של מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו