נעצר המתנחל שתקף את צוות חדשות 2

רפאל דינר מההתנחלות דולב תקף בשבוע שעבר את צוות חדשות 2, את כתבנו ציון נאנוס ואת אנשי שלום עכשיו. התקיפה התרחשה במהלך צילומים לכתבה על הבנייה בהתנחלויות. דינר הודה בחקירתו בתקיפה, בגרימת נזק ובחבלה במזיד לרכב

001@רפאל דינר תושב ההתנחלות דולב שתקף בשבוע שעבר את צוות חדשות 2, את כתבנו ציון נאנוס ואת אנשי שלום עכשיו, נעצר היום בחשד לתקיפה. האירוע התרחש במהלך צילומים לכתבה על הבנייה בהתנחלויות.

דינר הודה בחקירתו בתקיפה, בגרימת נזק ובחבלה במזיד לרכב. בכוונת החוקרים להעביר עוד השבוע את התיק לפרקליטות עם המלצה להעמידו לדין.

צוות חדשות 2 הצטרף בשבוע שעבר לאנשי "שלום עכשיו" שיצאו לתעד בנייה בהתנחלויות ביהודה ושומרון. רוב הסיור עבר בשקט, אולם בהתנחלות דולב - מתנחל אחד החליט לתקוף פיזית את הבאים.בתמונות שנקלטו היטב במצלמות, ניתן לראות כיצד מחליט המתנחל לסלק את אנשי "שלום עכשיו" ואת צוות חדשות 2 במכות ובעיטות, ותוך נסיון לנפץ את הציוד.

אחר כך גם הגיעו גם האבנים: בעוד הצוות והפעילים מנסים להימלט מהמקום, המתנחל מנסה לרסק את חלון הרכב באבן ואחר כך מרים אבן נוספת ומשליך גם אותה על המכונית.

המשך ההתפרעות לא נקלטה בעדשת המצלמה, כיוון שהצלמים היו עסוקים בלחץ את עצמם מהמקום כדי לא להיפגע. בעקבות התקיפה הוגשה תלונה נגד המתנחל למשטרת מחוז יהודה ושומרון.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו