בן 17 הודה שדקר למוות בן 16 באשדוד

החשוד ברצח שיחזר את הקטטה שהסתיימה במוות. החברים של הקורבן הכירו את העבר הבעייתי שלו, אבל לא מבינים איך זה הסתיים ברצח. "הוא עשה שטויות, אבל הוא השתנה", סיפרו לחדשות 2. צוות מד"א מצא אותו שרוע ברחוב ומתבוסס בדמו, אבל זה כבר היה מאוחר מדי

החשוד ברצח הנער בן ה-16 הלילה במהלך קטטה באשדוד נעצר אחר הצהריים. החשוד הוא נער בן 17 שהודה ברצח, ואף שיחזר אותו. הוא נעצר ונחקר בתום במהלך חקירה של היחידה המרכזית (ימ"ר) לכיש בפיקודו של סגן-ניצב דודו בואניבן.

חבריו של הנער שנרצח הכירו את עברו הבעייתי, אבל היו מופתעים מכך שהסתבך בקטטה שהסתיימה במותו. "הוא עשה שטויות, אבל הוא השתנה", סיפר אחד מהם לחדשות 2. הנער נרצח סמוך לשעה 2:00 לפנות בוקר ברחוב חטיבת כרמלי בעיר. סביבו הייתה חבורת נערים. "לא היו לו אויבים", סיפר חבר אחר שלו לחדשות 2. "הוא היה בחור טוב, בחור נשמה".

חנית ברונאל, הפרמדיקית של מד"א, הייתה מהראשונים להגיע לזירת הרצח. "מצאנו נער שרוע על הכביש מחוסר הכרה ולידו היו נערים, אבל אף אחד לא טיפל בו", סיפרה. "ביצענו בו הנשמה ופנינו אותו לבית החולים במצב קשה עד אנוש".

לדבריה, הנער נדקר פעמיים – בפניו ובבטנו. הדקירה בבטן, ככל הנראה, היא הייתה הקטלנית. "נער צעיר נרצח – זה לא מחזה שרואים כל יום", אמרה ברונאל בצער. מי שהזעיק את כוחות מד"א והמשטרה לזירת הרצח היה אביו של הנער, שראה אותו מוטל ברחוב מדמם למוות. מותו נקבע בבית החולים.

במשטרה חושדים כי הנער, המוכר למשטרה מתחום עבירות האלימות והסמים, נדקר למוות במהלך קטטה. על פי החשד המשתתפים בקטטה נמלטו מהמקום והשאירו אותו פצוע. איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו