חשד לרצח באשדוד: בן 16 נמצא שרוע על הכביש; מתבוסס בדמו

לפנות בוקר התקבל דיווח במד"א על נער בן 16 שנמצא דקורבכל חלקי גופו ברחוב חטיבת כרמלי באשדוד. צוות טיפול נמרץ שהגיע למקום מצא את הנער במצב אנוש, שרוע על הכביש ופינה אותו לבית החולים, שם נפטר מפצעיו. על פי החשד, הנער נדקר במהלך קטטה. המשטרה פתחה בחקירה. נעצרו מספר חשודים במעורבות באירוע

הנרצח נמצא על הכביש, מתבוסס בדמו (חדשות 2. ארכיון)

החופש הגדול רק החל וכבר הוא גובה קורבנות: נער בן 16 נמצא לפנות בוקר מוטל פצוע ברחוב חטיבת כרמלי באשדוד כשהוא מתבוסס בתוך שלולית דם. הצעיר הועבר לקבלת טיפול בבית החולים קפלן ברחובות, שם מת מפצעיו. למרבה הזוועה, אביו של הצעיר הוא זה שמצא אותו והזעיק את המשטרה.

במשטרה חושדים כי הנער המוכר למשטרה מתחום עבירות האלימות והסמים נדקר למוות במהלך קטטה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע וכבר עצרה מספר חשודים במעורבות בקטטה. צפויים מעצרים נוספים.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי במוקד מד"א התקבל דיווח על נער פצוע ברחוב חטיבת כרמלי באשדוד. למקום הוזעק צוות ניידת טיפול נמרץ שמצא את הצעיר כשהוא דקור בכל חלקי גופו. הצוות החל לטפל בצעיר בשטח ובהמשך העביר אותו לבית החולים שם נקבע מותו.

לזירת האירוע הוזעקו כוחות גדולים של משטרת מרחב לכיש בפיקודו של סגן מפקד המרחב, סנ"צ איציק פרץ. למקום הוזעקה גם המעבדה הניידת לזיהוי פלילי והצוות החל באיסוף ראיות בשטח.

עוד עולה מהחקירה כי הנער ככל הנראה נפצע במהלך קטטה. על פי החשד המשתתפים בקטטה נמלטו מהמקום והשאירו אותו פצוע, מתבוסס בדמו על הכביש. מספר נערים עוכבו לחקירה במשטרה שבודקת כיווני חקירה שונים.