שרף את ידי ילדיו כי "הפריעו לו לישון"

חשד להתעללות חמורה של אב בילדיו: תושב אזור ירושלים חשוד כי הניח את ידי ילדיו על כיריים עד שהם נכוו. הסיבה למעשה המזוויע: "הם הפריעו לו לישון בסוף יום עבודתו", כך לדברי החשוד. לאחר המעשה ניסה האב לברוח, והאם שחזרה הביתה היא שמצאה את הילדים הפצועים

הצמיד ידי ילדיו לכיריים. אילוסטרציה (אילוסטרציה)

חשד להתעללות חמורה של אב בילדיו: תושב אחד הכפרים בדרום ירושלים חשוד כי הניח את ידיהם של שני ילדיו על כיריים דולקות. כתוצאה מהמעשה נגרמו לילדים כוויות קשות. הגבר נעצר על ידי משטרת ירושלים ובחקירתו סיפר כי הסיבה להתעללות הייתה: "הם הפריעו לו לישון בסוף יום עבודתו".

על פי דיווח המשטרה, לאחר שביצע את המעשה המזוויע, נבהל האב מהתוצאות וברח מביתו תוך שהוא לוקח איתו את בתו הגדולה. האם הגיעה הביתה זמן קצר אחר כך, מצאה שם את ילדיה הפצועים ומיהרה לפנותם לבית החולים הדסה עין כרם.

בית החולים הוא שדיווח למשטרה על האירוע שבעקבותיו החלה המשטרה בחיפושים אחר האב. לאחר סריקות שנערכו באיזור, איתרה המשטרה את החשוד. מחר הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים.

בשבוע שעבר: מאסר עולם ועוד 20 שנה לרוצח אשתו ובתו

לפני שבוע גזר בית המשפט המחוזי בחיפה עונש מאסר עולם ועוד 20 שנות מאסר על באביה גססה, תושב נהריה בן 35 שהורשע ברצח אשתו ובהריגת בתו בת השמונה. גזר הדין ניתן במסגרת הסדר טיעון.

גססה עלה לישראל בספטמבר 2005 יחד עם אשתו קאנו ובתם היחידה האימנאיוט. על פי כתב האישום, המשפחה התגוררה בקומה החמישית במעון הקליטה "תפוז" בנהריה. בתאריך ה-7 בספטמבר 2007 סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר התעורר גססה משנתו, לקח סכין באורך כ-20 ס"מ, ניגש אל אשתו שישנה במיטתה ודקר אותה בצווארה 13 פעמים.

"לאחר שהחל לדקור את המנוחה, היא התעוררה משנתה, אחזה בידו השמאלית של הנאשם והחלה לצעוק", נכתב בכתב האישום. "הנאשם לא שעה לצעקותיה והמשיך לדקור אותה בסכין, בכף ידה השמאלית וכן דקר אותה שלוש דקירות בבית החזה ו-11 דקירות בפניה".

"בן אנוש יתקשה להבין את הזוועה"

בתו של גססה שישנה סמוך לאמה התעוררה לשמע הזעקות. היא תפסה את אביה ברגלו ואז הוא אחז בה והרים אותה בידיו. הבת צעקה "באבי, תעזוב אותי", אולם האב השליך את בתו מחלון חדרם שבקומה החמישית. מיד לאחר מכן התקשר לאחותה של אשתו וסיפר לה שרצח את אשתו. עוד בטרם הגיעו כוחות ההצלה למקום, האישה והילדה מתו.

גססה נאשם תחילה בביצוע שתי עבירות של רצח. הצדדים הגיעו להסדר טעון, במסגרתו הודה גססה בכתב אישום מתוקן בעבירות של רצח אשתו והריגת בתו. על פי ההסדר, על גססה נגזר עונש של מאסר עולם על עבירת הרצח ו-20 שנות מאסר על הריגת בתו, מתוכן 10 שנים במצטבר לעונש של מאסר עולם ו-10 שנים בחופף.

השופטים אב"ד סגן הנשיא אילן שיף והשופטות חני הורוביץ וצילה קינן ציינו בגזר הדין כי מעשיו של הנאשם מזעזעים בחומרתם. "לא בכדי התקשה להסביר את מעשיו הזוועתיים, שהרי כל בן אנוש יתקשה ליתן הסבר למעשי אדם הרוצח את אשתו ואחר כך משליך את בתו מבעד לחלון הקומה החמישית", כתבו השופטים. "בפרט אמורים הדברים לגבי מי שלפי הראיות, טיפל בבתו במסירות ודאג לכל צרכיה, באהבה רבה".

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?