החשודה הבטיחה "קו פתוח לאלוהים"

אישה בת 55 הצליחה להרוויח הרבה מאד כסף, על פי החשד, מהלבבות השבורים של לקוחותיה. היא טענה כי יש לה יכולות נבואה ותקשור ואף טענה כי היא מחזיקה ב"קו ישיר למלאך גבריאל". אחרי שהמשטרה הפלילה אותה באמצעות סוכנת שהתחזתה ללקוחה, עכשיו היא תיאלץ לתקשר בעיקר עם עורכי דינה

"קו פתוח לאלוהים". אילסוטרציה (אילוסטרציה)

מי מאיתנו לא רצה פעם בחייו להחזיר לעצמו אהבה נכזבת: האישה שעזבה בטריקת דלת, הבעל שיום אחד נעלם והשאיר אותך ממררת בבכי. תושב המרכז השתמשה, על פי החשד, במשאלת הלב הזו ועשתה מזה כסף. הרבה כסף.

האישה בת ה-55 חשודה כי היא פרסמה את עצמה כ"מתקשרת, מנבאת, חוזה עתידות ובעלת יכולות מיסטיות לריפוי מחלות קשות והסרת כישופים ועין הרע". עוד מתברר שבלעדיות יש לא רק בעיתונות: האישה טענה כי היא מחזיקה בבלעדיות על "קו פתוח עם אלוהים וגם המלאך גבריאל".

במשך שנתיים, קיבלה האישה עשרות לקוחות והוציאה מהם במרמה מאות אלפי שקלים. האישה הבטיחה כי בתמורה לתשלום כי תחזיר להם את אהבותיהם. הלקוחות גם רכשו אצל האישה קמעות ובקבוקים עם נוזל שיש ביכולתו, לדבריה, את הכוח להחזיר אהבות. מוצאו של הנוזל הקסום, לדברי האישה: מהמחוזות הרחוקים של יבשת אוסטרליה.

"תיקשור" אחד יותר מדי - עם משטרת תל אביב

אלא שלצערה של החשודה, היה לה כנראה "תיקשור" אחד יותר מדי - עם משטרת תל אביב. אתמול הגיעה לנביאה חוקרת ממפלג ההונאה, שהתחזתה לאשה מסכנה שבעלה הרופא עזב אותה והיא מייחלת שיחזור אליה.

החשודה ביקשה מהחוקרת מקדמה של 500 שקלים והחלה בטקס מיוחד, שלדבריה, יחזיר את הגלגל לאחור. החוקרת זכתה גם לשי צנוע: אחד מבקבוקיה הקסומים של "הנביאה".

במקום לשלוף שטרות, שלפה החוקרת את תעודת השוטרת ועצרה את החשודה. היום מבקשת המשטרה להאריך את מעצרה. מי שיתקשר עם החשודה כעת יהיו כנראה שותפותיה לתא המעצר.