הסגיר עצמו חשוד במעורבות בתקיפות

מוחמד יונס, החשוד בתקיפת בועז בן ציון, הגיע בצהריים עצמאית למשטרת מרחב הירקון והסגיר את עצמו. מהמשטרה נמסר כי מחר הוא יובא להארכת מעצרו. אתמול פורסם לראשונה בחדשות 2 באינטרנט כי טופז תכנן לתקוף גם את איש "ידיעות אחרונות", רענן שקד

מוחמד יונס, ארכיון (חדשות 2)

סמוך לשעה 12:00 בצהריים הסגיר עצמו לידי משטרת מרחב הירקון מוחמד יונס, תושב הצפון בן 20, החשוד במעורבות בתקיפת אנשי התקשורת. מהמשטרה נמסר כי מחר הוא יובא להארכת מעצרו.

יונס חשוד בתקיפת בועז בן ציון במהלך ינואר יחד עם רומן אלייב, שהסגיר עצמו למשטרה בשבוע שעבר. השניים כבר נעצרו בעבר לאחר שנתפסו כשהם נמצאים בסמוך לביתו של סוכן השחקנים, אך שוחררו מחוסר ראיות.

כפי שפורסם לראשונה בחדשות 2 באינטרנט, המשטרה חשדה כי יונס נמלט לאחת הערים בשטחים הפלסטיניים, והשב"כ היה מעורב לעומק במצוד אחריו. יונס הוא החשוד האחרון שנעצר בפרשה.

טופז תכנן לתקוף גם את רענן שקד

אתמול פורסם לראשונה בחדשות 2 באינטרנט כי דודו טופז לא הסתפק רק בהזמנה המפורסמת של רענן שקד לקרב אגרופים ביניהם בשידור חי - אלא תיכנן תקיפה פיזית ממשית של שקד, זאת במסגרת רשימת היעדים ההולכת מתארכת של מי שכונה פעם "הראשון בבידור".

ביום חמישי האחרון הוזמן שקד, עיתונאי שהיה בעבר מבקר הטלוויזיה של "ידיעות אחרונות", לתחנת משטרת מרחב ירקון, שם עודכן ע"י חוקרי המשטרה כי שמו הופיע ברשימותיו של טופז כיעד לתקיפה. שקד אישר כי זומן למשטרה אך סירב להגיב לידיעה באופן רשמי.

על פי החשד, טופז תכנן לשלוח אנשים שיכו את שקד ויפצעו אותו קשה, זאת לאחר שבמשך שנים רבות מתח עליו ביקורת, במסגרת עבודתו כמבקר טלוויזיה. באחת הפעמים הזכורות יותר, הגיע טופז בשידור חי בתכניתו לביתו של שקד, צילצל באינטרקום וקרא לו "לרדת כדי ללכת מכות". שקד ההמום סירב כמובן להזמנה לדו-קרב יוצא הדופן הזה.

המידע החדש הגיע ככל הנראה לשוטרי מרחב ירקון ולחוקר הראשי בפרשת "דג ברשת", מפקח קובי גטניו, לאחר שביום חמישי האחרון נעצר אדם נוסף בפרשה, איברהים עזאם, החשוד במעורבות בתקיפת הסוכן בועז בן ציון. עזאם נעצר במחסום צבאי בשטחים, לאחר מצוד שביצעה המשטרה בשיתוף השב"כ, והוא חשוד ביצירת הקשר ובשילוח החשודים בתקיפתו של סוכן השחקנים בועז בן-ציון.