חשד: שלוש גננות היכו את ילדי הגן

פרשת התעללות מזעזעת נחשפה היום באילת עם מעצרן של 3 גננות בגן פרטי בעיר. באופן מפתיע, אף אחד מההורים לא הבחין באלימות שהפעילו לכאורה שלוש הגננות כלפי הפעוטות

מקרה קשה של אלימות כלפי ילדים נחשף היום עם מעצרן של שלוש גננות בגן ילדים באילת: השלוש חשודות שהפעילו אלימות קשה כלפי ילדים בגילאי שנתיים עד 4 שנים. השלוש נעצרו ויובאו מחר להארכת מעצרן בבית משפט השלום באילת.

"חשיפת הפרשה החלה בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל במשטרת אילת על כך שהגננות נוהגות להכות את הילדים ולהפעיל כלפיהם אלימות באופן שיטתי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן מפקד מרחב אילת, סנ"צ איתן גדסי.

בעקבות אותו מידע, הותקנו בגן מצלמות נסתרות שתיעדו את הגננות כשהן מכות את הילדים מדי יום באכזריות רבה, כדי להשיג שליטה בפעוטות. לגן הגיעו מידי יום כ-50 ילדים, אשר היו נתונים להשגחתן של הגננות האלימות.

באופן מפתיע, הורי הילדים לא הבחינו בחבלות או סימנים אצל הילדים, והחקירה נפתחה כאמור בעקבות מידע חיצוני. מיד לאחר שנעצרו הגננות, הגיעו עובדים סוציאליים לגן ועדכנו את ההורים על חשיפת הפרשה. כעת בודקים במשטרה האם שלוש האחרות שעובדות בגן, ידעו על ההתעללות ולא דיווחו.

רק לפני יומיים פרסמנו כאן לראשונה על חשד חמור להתעללות בפעוט בגן ילדים במרכז הארץ. גננת בגן חשודה שקשרה תינוק בן שנה וחצי לכסא בגן וגרמה לו חבלות בזרועו. המידע הראשוני בפרשה הגיע באמצעות המייל האדום של חדשות 2.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו