התפתחות בפרשת טופז: השב"כ מחפש בשטחים את תוקף בועז בן-ציון

פרסום ראשון: במשטרה מעריכים כי מוחמד יונס, החשוד בתקיפת בועז בן-ציון, נמלט ומסתתר באחת הערים הגדולות בשטחים. כעת, בניסיון לאתרו, נעזרת המשטרה בשירותי שירות הביטחון הכללי. יונס נעצר בעבר, אך שוחרר מחוסר ראיות

פרסום ראשון: השב"כ מחפש אחר תוקף בן-ציון (חדשות 2. ארכיון)

הפרשה המשטרתית עוברת גם לשב"כ: לחדשות 2 באינטרנט נודע כי המשטרה חושדת שאחד החשודים בתקיפתו של סוכן השחקנים בועז בן-ציון נמלט לשטחים ומסתתר שם. בשל כך פנתה המשטרה לשב"כ בניסיון לסייע בחיפושים אחריו.

בחודש ינואר עצרה המשטרה את מוחמד יונס ורומן אלייב בעת שעמדו ליד ביתו של בן-ציון בחשד למעורבות בתקיפתו. המשטרה חשדה שהשניים מתכננים לתקוף אותו שוב, ושהם מעורבים גם בתקיפה הקודמת שלו.

השניים נעצרו, אבל שוחררו תוך מספר ימים כיוון שלא נמצאו ראיות נגדם. לאחר שהתפוצצה פרשת טופז נעצר שכנו דינאל זנקו, המואשם בתיווך בין טופז לתוקפים. בחקירתו הוא סייע להפליל את השניים ונמצאו ראיות חדשות נגדם שדרשו את מעצרם.

המשטרה ערכה מצוד אחר השניים, ובסופו של דבר הסגיר עצמו אלייב למשטרה. החיפושים אחר יונס נמשכו והיה חשש שהוא נמלט לחו"ל. היום התברר כי המשטרה חושדת שהוא מסתתר באחת הערים הגדולות בשטחים, וכעת מנסים לאתר אותו בעזרת השב"כ.

בית המשפט האריך היום בחמישה ימים את מעצרו של משה אוחנה שנעצר אתמול בחשד לתקיפתו של מנכ"ל קשת אבי ניר. אוחנה נחשב לאחד מראשי משפחת הפשע אוחנה, והוא אחיו של חנניה אוחנה, שנטען כי נרצח על ידי יוני אלזם שמת בכלא מהרעלת ציאניד, ככל הנראה בניסיון למנוע את עדותו. אלזם זוכה השבוע לאחר מותו.

טופז עובר לתא בכלא ניצן

טופז, העציר המפורסם במדינה, הועבר בשבוע שעבר מתאו באבו כביר, שם שהה מאז מעצרו המתוקשר לפני כחודש, לבית המעצר ניצן ברמלה. מאז ניסיון ההתאבדות, במהלכו הזריק לעצמו טופז ארבע מנות אינסולין, שהה טופז באגף מופרד עם עציר אחד נוסף, ושניהם היו תחת השגחה של מצלמות 24 שעות ביממה וסוהרים שבדקו אותם כל עשר דקות.

במקום מושבו הנוכחי שוהה טופז בתא עם שישה עצירים נוספים, כולם עצורי השגחה הנמצאים בפיקוח.
כפי שפורסם בחדשות 2 באינטרנט, העצירים ששהו יחד עם טופז באבו כביר קבלו על כך שהבדרן המפורסם מקבל יחס מועדף ושתנאיו טובים יותר משל העצירים האחרים.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

אחיו של החשוד בתקיפת בן-ציון בראיון לחדשות 2 באינטרנט

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

פרסום ראשון: נעצרו שני חשודים בתקיפת אבי ניר