עכו: התקוטט עם נהג אחר ולקה בדום לב

תושב עכו בשנות ה-50 לחייו התעמת עם נהג אחר על הכביש. הוויכוח הפך לקטטה, ולאחר מכה בחזה התמוטט הגבר, ככל הנראה בשל דום לב. צוות מד"א מצא אותו שוכב ללא הכרה במכוניתו. החשוד בתקיפה נמלט מהמקום

ריב מסוכן על הכביש. אילוסטרציה (חדשות 2)

אלימות על הכביש הסתיימה רע: תושב עכו בשנות ה-50 לחייו התמוטט בצהריים במהלך קטטה בכביש באזור התעשייה של עכו. צוות של מד"א פינה את הגבר במצב קשה לבית החולים בנהריה. המשטרה מחפשת אחר החשודים בתקיפה.

אמבולנס של מד"א הוזנק סמוך לשעה 14:00 לאזור התעשייה בעיר, ליד מפעל שטראוס. במקום מצאו הפרמדיקים את הגבר שוכב במכוניתו כשהוא מחוסר הכרה. "כשהגענו למקום מצאנו אותו בתוך המכונית, ללא רוח חיים וללא דופק", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מת"ב מג'די כיאל, הפרמדיק שהגיע למקום.

כיאל תיאר את הצלתו של האיש מחוסר ההכרה, שככל הנראה לקה בדום לב לאחר שהותקף על ידי אחד הנוסעים במכונית אחרת. "מיד התחלנו לבצע פעולות החייאה שנמשכו כחצי שעה, בסופן חזר הדופק של הגבר", אמר. פעולות הצוות הרפואי נשאו פרי והגבר הגיע לחדר ההלם עם סימני חיים חיוניים, דופק ונשימה, אולם מצבו עדיין לא התייצב.

עדי ראייה סיפרו לכוחות הפינוי כי האיש קיבל מכה בחזהו, ואז התמוטט. בנוסף דווח כי החשודים בתקיפה נמלטו מהמקום. מהמשטרה נמסר כי סריקות נעשות על מנת לאתר את החשודים.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו