חשד: בן 14 אנס בת גילו והכניסה להיריון

בת 14 וחצי מרחובות התלוננה במשטרה כי נער בן גילה אנס אותה מספר פעמים. התלונה הוגשה רק לאחר שהתברר לה שבעקבות האונס נכנסה להיריון. הנער נחקר וקשר עצמו למעשים. במשטרה חושדים שביצע מעשי אונס נוספים

האם נעצר אנס סדרתי בן 14? משטרת השפלה עצרה אתמול נער בן 14 מרחובות החשוד בביצוע מספר מעשי אונס בנערה בת גילו. הנערה הגישה אתמול תלונה לאחת מתחנות משטרת השפלה, לאחר שפנתה לטיפול רפואי והתברר לה שבעקבות האונס היא נכנסה להיריון.

לטענת הנערה, מקרי האונס התבצעו לאורך זמן. הנער החשוד נהג לארוב לה בחדר המדרגות בביתה, ומבצע בה את זממו - על אף התנגדותה. במשטרה אומרים כי הוא נחקר וקשר את עצמו למעשים המיוחסים לו.

היום הובא הנער להארכת מעצרו, והוחלט כי יישאר במעצר יומיים נוספים, עד ליום חמישי. עוד נמסר ממשטרת השפלה כי נבדקים מקרים נוספים בהם על פי החשד מעורב הנער. 

חשד: משחקי מין אסורים

בשבוע שעבר נחשפה פרשת מין מזעזעת נוספת בשפלה. על פי החשד, שבעה בנים בני 12 איימו על חמש ילדות ודרשו מהן לקיים איתם יחסי מין.

החקירה החלה בעקבות דיווח שהתקבל במחלק הנוער של אחת מתחנות המשטרה בשפלה מבית הספר בו לומדים הילדים. על פי החשד, ילדים רבים בבית הספר שמעו על המקרים, אבל איש מהם לא התלונן. חוקרת ילדים החלה בחקירת הפרשה ממנה עלה החשד כי ילדים מקיימים יחסי מין עם ילדה בת 12 מבית הספר.

בעדותה של הצעירה התגלה כי הילדים קיימו עמה יחסי מין תוך שהם מאיימים עליה ומפעילים עליה אלימות. המעשים בוצעו, על פי החשד, במקומות מסתור שונים. מהחקירה עלו פרטיה של ילדה נוספת שנפגעה אף היא. הילדה נחקרה ומסרה את שמותיהם של כ-11 בנים שלדבריה קיימו עמה יחסי מין.

נחשף במייל האדום: אונס מזעזע בביה"ס באשדוד

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?